» »

Igre za otroka (7+let)

Igre za otroka (7+let)

lolek84 ::

No, da opišem "problem"... Pridni starši kupijo malemu nadebudnežu računalnik, čes zdaj se bo vsaj mali malce igral z njim. In kaj se takoj ugotovi, vsi programi vse je v angleškem jeziku.:\
Pokličije pridnega strica, "ej zrihtaj neko igrico za malega"...? Od tu dalje se začne moj problem!!!
No imate kako idejo kje nabavit kako igro, oz. ali poznate kake naslove kaj bi prišlo prav tem malčkom? Najboljše bi bile kake igre za na disk (beri ne kake on line igre). Jaz res več nimam idej kako igro naložit tem malčkom. Presneti Nemo-ji, Shrek, Barbi itd. so vsi v angleškem jeziku, tako da sta maliva samo bledo gledala proti ekranu, ko sem jima to pokazal. Tak da res nimam več idej kaj bi bilo prav za take malčke? Imate vi kake ideje oz. kaj igrajo "vaši" otroci, bratranci, nečaki itd.?

PS. edino kar sta kolikor toliko vsaj zaigrala so te Kure kaj je Morhunn ali kaj je že. Drugo pa žal nič ne razumete?
Prosil bi koga za kako dobro idejo.?

Michaelosz ::

SKB Papi, stari Hugo :D . Če pa ti ni škoda dnara, pa jima kupi PS2 pa Eye Toy play. Moja sestrična je nora na to... :D

jype ::

Najbolje kaj groteskno krvavega. Tam običajno ni prav dosti reči v angleščini in se bo otrok takoj znašel.

Če ju ne veseli igranje iger, naj se hodita igrat ven!

Michaelosz ::

Najbolje od vsega tega pa je sigurno, da mu igrc niti ne ponujaš, ker potem bo čez kakih pet let še samo za računalnikom sedo.

noogy2noogy ::

Mogoče za začetek poskusi s poučnimi igrami, narejenimi prav za male nadebudneže, ki so jih pred leti pri DZS prevedli iz angleških naslovov priznane založbe DK. Naslovov je bilo kar nekaj: Moje prvo čudovito raziskovanje sveta, Kako pa to deluje, Čudovite živalce, ipd....Potem pa so bili še Hugo, Timi, Oskar in še kaj bi se našlo. Priporočam obisk katere od knjižnic, kjer boš sigurno našel kaj za začetek. Za "ta prave" igre je še dovolj časa - ne jih prehitro "prilepiti" za ekran in prikrajšati za pravo otroštvo z vrstniki na zraku...
lp noogy

Buldožer ::

Mulc od sestrične je rad špilu Pink Panterja. Je pa preveden.
Več glav več ve. No, ni nujno!

whatever ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

DominusSLO ::

7 let?
Kake dirke, streljačine... Kake demote poberi, da ugotoviš.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Turtle ::

Ice age, cars ...te disney zadeve

kihc ::

Wormsi Armageddon al pa WorldParty
x

mojsterleo ::

instaliraj emulator super nintenda in zalaufaj kak super mario :D

Buldožer ::

Tale Mario je direkt za na PC, pa je kar vredi.
Več glav več ve. No, ni nujno!

AlienGT ::

Hmmm, moja tamala že od njenega 2 leta špila online igrice v angleškem jeziku (zdaj jih ima 5 in dobesedno obvlada zadeve), tamal smrkavec pa je star 2.5 let, pa mu gredo nekatere stvari tudi že prav dobro, predvsem kjer se giblješ z miško, z njo klikaš, barvaš ipd... Malo pogooglaj, se najde kar precej primernih strani kot so NickJunior, Noggins itd. Imajo ogromno različnih in relativno nezahtevnih igric.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

strictom ::

Daj mu par angleških in par nemških igre. Boš videl, čez 10 let ti bo še kako hvaležen :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Evil mind ::

Postal 2 :D >:D
Hehe hec
Naloži kakšen emulator za stare igre pa bo.

lolek84 ::

Ja bolj gledam na to da ne bodo on line igre. Ker nimajo neta.
No jaz osebno sem tudi odraščal poleg kabelske televizije (nemški kanali) kar mi je full koristilo. Sam žal zato je pa moja angleščina bolj slaba.

boych ::

Nekje na travniku sem enkrat našel 390 arkadnih iger, starejših in novejših, so kar cool za otroke pa tudi jaz včasih z njimi dolgcajt preganjam...
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

billgates ::

Wow mu dej. aja pozabo sm da ne prek neta...:-medieval 2:total war(mal bolje bo znal zgodovino)-fifa 2007 pa prince of persia

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

Priporočam ti res..

Moje prvo čudovito raziskovanje sveta/zgodovine/telesa

res.. za otroke res zelo dobre

OK.d ::

tako kot ti je eden povedal pojdi v knjižnico in boš sigurno nekaj našel edino v čem je problem, ker so cd-ji že močno obrabljeni in zadeve več ne špilajo:D
LPOK.d

Matev ::

pusti da se otrok igra z čim drugim
računalnik ni najboljša izbira

pri teh letih ma da se žoga na dvorišču ali poja z biciklom
skriva po gozdu, ulici...
raziskuje okolico in podobno

za kišto in zaslon bo še preveč časa v življenju

meni je kar malo žal da sem toliko časa preživel ob kišti v otroštvu

vrline dobljene zunaj so vrednejše od igranja igrc

Matev ::

ampak seveda:
tako enostavno je - kupiš komp, kupiš igor in si naredil svoje

koyotee ::

lolek84 si prevec len da bi sel v trgovino kjer prodajajo spile in pogledal na skatlo kjer pise za katero starost je stvar primerna????????? A naj ti se rit obrisemo?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Sven je taka poučna igra za otroke.

lolek84 ::

koyotee, ti si pa zelo prijazen človek.
Jaz sem mislil, da je take vrste forum primeren za to, da si ljudje poiščejo oz. izmenjajo mnenja oz. izkušnje. Ker eni taki, ki so človeku tako pripravljeni pomagat kot si ti, si naj raje sami pomagajo in si prvo vzamejo v roke knjigo bonton.
Tak, da obstajajo ljudje, ki so zelo prijazni in so mi z veseljem pomagali. Takih komentarjev kot jih daješ ti pa se raje vzdrži. PS. nismo vsi z LJ, da bi imeli za vsakim vogalom računalniško trgovino z XXX števili iger na izbiro.

opeter ::

Slovenskih iger oz. njih prevodov je bolj malo. Razen Čebelice Maja, pa kak Pink Panther drugo niti ne poznam.
Če bi jim angleščina ne delala probleme, bi priporočal kak DOSBox ali ScumVM uštimat, pa namestitev sledečih iger: Fatty Bera serija, Freddy Fish serija, pa še bi se našlo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

krneki0001 ::

Slovenskih iger ali pa prevedenih(sinhroniziranih) v slovenščino je kar nekaj. Še več pa kakih dobrih programov za razvoj otroka - recimo moje čudovito odkrivanje sveta.

Tko da malo po založbah, pa kašna velika prodajalna CD-jev z igrami.

jype ::

Žoge prodajajo v skoraj vsaki trgovini. Otroci bodo že pogruntali, kaj se z žogo dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

igre za otroke?

Oddelek: Igre
123989 (3724) primozzzz
»

Katere računalniške igrice za otroke 5-6 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5916749 (15532) Unknown_001
»

Poučne igre za otroke (6 let)

Oddelek: Igre
95201 (5015) c00L3r
»

igre za malo mlajše?

Oddelek: Igre
215284 (4918) ffka
»

Igrice za otroke

Oddelek: Igre
72799 (2698) Gh0st

Več podobnih tem