» »

Izbrisane slike iz diska

Izbrisane slike iz diska

mayhem ::

Pozdravljeni...........

Zanima me ali se slike še lahko dobi nazaj,če so enkrat izbrisane???
Sestra je formatirala disk in pozabila na slike,ki ji zelo pomenijo.Sistem Vista je že naložen.
Ali je sploh mogoče slike dobiti nazaj,ker je disk že sformatiran pa naložen sistem Vista home basic.

če je mogoče s kakšnim programom me zanima s kom bi lahko to probal,da bi bil najbolj učinkovit.
No boste že sami povedali jast se s tem še nisem ukvarjal.

Hvala vnaprej.

Lep pozdrav

xxxgeekxxx ::

Seveda se da nazaj dobit, a z vsako stvarjo ki jo naložiš zdaj na disk se možnost obnovitve datotek zmanjša, ker ko je preko sformatiranih ničel zapisano nekaj drugega se datoteka ki je bila prej tam težje če se še sploh lahko povrne.
Vem da sem pred časom bral super vodič v računalniški reviji (nisem 100% če v SWP, PCformat ali Jokerju), ki je vse lepo razložil, pa še programi so bili našteti.
Bom jaz poskusil najti to revijo, čeprav sem skoraj 100%, da sem jo vrgel vstran
Ke te češ

bluefish ::

Ta disk nemudoma prenehaj uporabljati, saj vsako zapisovanje (da, tudi le poganjanje operacijskega sistema) po njem poveča izgubo podatkov.
Prestavi ga v nek drug računalnik in uporabi program GetDataBack (NTFS) ali kaj podobnega in z njim poišči stare datoteke. Odvisno od stanja datotek je potem, koliko časa bo obnova trajala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

xxxgeekxxx ::

En vodič sem našel, a pri tem si moraš potegniti plačljiv program klik, lahko pa si ga poskusiš dobit piratsko, glede vodiča, pa sem našel tole slika1 slika2 slika3

a sem žal moral slikati s telefonom, ker še nisem osposobl skenerja :P
Želim ti vso srečo pri obnovitvi datotek;)
Ke te češ

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

http://www.piriform.com/recuva je đabe :D

Mimogrede, o reševanju podatkov smo že tolikokrat govorili, da bi *res* lahko uporabil iskanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

mayhem ::

Hvala vam sem dobil 60% slik nazaj z programom Power Data Recovery.
Vsi programi niso za to svar,če je disk že formatiran.

No nekaj sem dobil nazaj tako,da sem zelo vesel:)
Hvala še enkrat za pomoč

Lep pozdrav
--- http://www.pticji-pajki.com ---

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

AtaSmrk001 ::

Pozdrav,

Meni je zeloo uspešno pomagal program Handy Recovery. Particija je bila 2x formatirana in tudi 2x izbrisana. Program mi je našel cca 16000 slik se pravi vse slike. Moram reči da je program zelo dober in uporaben. Od veselja ko sem videl slike sem takoj kupil licenco preko spleta ter nato v 24 urah imel vse slike na disku.
Program si pa res vzame čas in potanko skenira disk/particijo.

LP

gorenjc ::

Zelo koristna (vsaj glede na moje izkušnje in uspešnost reševanja datotek) sta tudi ta dva programa:pcinspector in photorec
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314766 (3959) AC_DC
»

virus ki kriptira datoteka - končnica ecc (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5313027 (11102) StratOS
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356833 (6290) T_F_7
»

Windows 7, težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
281714 (1259) solatko
»

Ali je možno prebrati podatke s formatiranega diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
253552 (3055) Pyr0Beast

Več podobnih tem