» »

PC crash

PC crash

Gemster66 ::

Lep Pozdrav,
malo prej sem skušal igrati eno igro, in mi odpiše "error". da moram update drivers za grafično kartico. imel sem Ati X800, Windows XP - Media Center Edition. in ko sem Upadatal me je vprašalo le hočem restartat PC, in sem ga.
potem ko se mi je pa nazaj prižgal pa se mi je pokazala "plava, violičasta slika".
zagne se uredu, prebere BIOS, Loada, in potem ko bi moralo priti v namizje se mi pokaže ta slika.

to se je verjetno zgodilo ker sem downloadu update za driverje. a gdo ve kako bi jih lahko povrnil na prejšnjo verzijo?

Hvala Lepa in Lep Pozdrav

gorenjc ::

Predvidevam, da je prišlo do BSOD ( blue screen of death).DRugače je pa možno vrniti gonilnike na prejšnjo verzijo (upravitelj naprav, lastnosti, zavihek gonilnik-> razveljavi spremembe gonilnika).
Na vsak način bi bilo pa dobro vedeti, do kakšne napake pride pri boot-u.

Gemster66 ::

živjo, hvala za odgovor, in upam da se bo dalo povrniti gonilnike nazaj.
toda jaz sploh nevem kako priti do upravitelj naprav, drugače imam tudi v angleščini, če ni velikega problema bi me zanimalo korak po koraku takoj ko vžgeš PC.
drugače sem pogledal kaj je BSOD, in moja slika ni takšna. tukaj je samo plavo-violična brez kakršnega zapisa, kljub temu vidim miško in jo premikam, toda čisto NIČ ne dela. vse mi uredu loada, dokler bi moralo priti do namizja pa se mi pokaže ta slika

""""aha malo prehitro sem spregovoril, sem našel in razveljavil. sedaj mi spet dela PC (juhu!)"""

Hvala za pomoč gorenjc :)

Zgodovina sprememb…

boogie_xlr ::

To se je meni zgodilo, ko sem mel spiratizirano visto XD.
Sedaj imam pa študentovsko 7-ko.

gorenjc ::

gemster66, me veseli, da je uspelo.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik ne najde tiskalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
102060 (1969) Miro-Slav
»

težave z interetom

Oddelek: Omrežja in internet
211395 (1016) Saintek
»

BSOD na novem sistemu

Oddelek: Strojna oprema
71134 (938) Veron
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322204 (1609) amigo_no1

Več podobnih tem