» »

Touchpad

Touchpad

Desty ::

Živjo,


na 2-3 leta starem HP Compaq 6710b prenosniku so se mi začele pojavljati težavo z touchpadom. Imam nameščene W7 Professional x64. Problem je ta, da se naprimer na vsake tričetrt ure uporabe touchpada (ponavadi naključno) le temu kar zmeša - začne klikati kot norc, in miška se kar vozi po zaslonu. Če dam prst dol iz njega se touchpad ustavi, počakam 10 minut in zraven dam laptop v sleep in ga ponovno zbudim ter spet normalno deluje. Včasih tudi kar neha delati (tudi desni in levi klik), nato dam laptop v sleep, ga zbudim in spet dela lepo. Moram povdariti, da z laptopom ne počnem nič takšnega, uporabljam ga v šoli in doma. Slutim, da bi bila lahko morebiti SW napaka (verjetno kakšna nesnaga). Je imel kdo mogoče kdaj podobno težavo? Kako odpraviti napako, če je ta strojna (garancije ni več)?

klinker ::

Probaj te driverje ce se nisi... http://drivers.synaptics.com/Synaptics_...

Desty ::

Sem sedaj sprobal te driverje in dela kot more. Najlepša hvala za pomoč. :)

walle ::

Zdravo!
Tudi jaz imam enak problem kot desty. Uporabljam HP Probook 4710s. nameščene imam W7 x64. Težava s touchpadom se mi je začela pojavljat po 5 mesecih uporabe računalnika. Poskušal sem že ponovno namestiti drivere, windowse ter synaptic drivere, vendar zaman. Še morda obstaja kakšni trik ki bi lahko usposobil moj touchpad in rešil moj prenosnik pred reklamacijo? Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: walle ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191530 (1247) nsa_ag3nt
»

disable/delete_drivers touchpad laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
19886 (689) Alen T 1978
»

Toshiba Satellite L500-13T, ima kdo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10312144 (5010) lopov
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411687 (6953) stumf
»

HP Compaq 2510p touchpad problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8711 (674) Duhec

Več podobnih tem