» »

katero visto izbrati

katero visto izbrati

zanny ::

mene zanima katero visto izbrati
izbiram lahko med

-home premium
-home basic


hitri odgovori

particle ::

Windows 7 . Visto je pa potrebno na hitro pozabiti in zakopati ;)

bluefish ::

Če izbiraš med tema dvema, potem Home Premium, Home je namreč precej okleščena. Vsekakor pa ti namesto Viste raje svetujem 7.

Enterprise ::

Med tema 2ma je seveda bolje Home Premium ker ima več funkcij ampak ... tudi jaz raje svetujem 7mko

solatko ::

Vprašal je za visto in ne za w7. Home premium je čisto v redu OS.

Enterprise ::

Ja in? Vista ma mislim da iste pakete kot 7. Svetoval sem Home Premium ker ima več dodatnih funkcij vsi mu pa svetujemo da gre raje na 7. Kaj te moti torej?

solatko ::

Zato, ker ima verjetno možnost dobiti eno od teh dveh vist, morda tudi zastonj, zato je postavil vprašanje, odgovarjate pa enako, kot, da bi vam postavil vprašanje clio ali polo, vi pa bi mi vsiljevali golfa.
Moti me predvsem to, da ko nekdo postavi vprašanje, se vsi spravite nekaj komentirat. Navadite se odgovarjat kratko in jedernato, zato, da lahko isto temo uporabi še kdo drug in mu ni potrebno listat 30 strani prerekanja, katera muha leti hitreje, vprašanje je pa o slonu.

bluefish ::

Večina nas je predlagala verzijo Viste, hkrati pa smo namesto nje priporočali 7, če ima avtor morda to opcijo. Tako je razburjanje povsem odveč.

Enterprise ::

Točno tako! Vsi smo svetovali enako rešitev pa je že v drugem postu tako da ne bo treba listati v nedogled. Se pa ti iskreno opravičujemo če avtorju teme svetujemo boljšo rešitev :)

d0c70r ::

V.I.S.T.A. S.M.R.D.I.:D

edino, če maš zmogljiv računalnik, pol pride vista v poštev in seveda v tem primeru home premium.

me pa zanima, če je 7-ka dobra za igrice v primerjavi z xp-jem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323991 (3241) ender
»

Dilema! Vista ali xp za igre! Velik blo napisan sam vseen rabim pomoč!

Oddelek: Operacijski sistemi
322198 (1530) nina__
»

A kupim Visto z novim računalnikom

Oddelek: Kaj kupiti
411193 (1193) OrlyTM
»

Nov komp...zdej pa kater OS naj nabavim?

Oddelek: Operacijski sistemi
141276 (828) 'FireSTORM'
»

Cene za Visto so tu, Vista še ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8310011 (6748) Smorny

Več podobnih tem