» »

Hugo Boss

Hugo Boss

mitkos ::

http://apps.facebook.com/hb_model_conte...

Bi vas prosil, če si lahko vzamete 2 minuti in glasujete. Izberete Woman in razvrstite po voting in glasujete za Anjo černač. Gre se za to da se prva neposredno uvrsti na casting za modno revijo Hugo Boss v Berlinu, je edina slovenka in fajn punca. Glasujete pa lahko do 10.1.2010 in vsakih 24 ur če se boste spomnli, aja in morate biti obvezno prijavljeni oziroma obstajati na Facebooku.

Hvala in LP.
  • spremenil: mitkos ()

Nashina ::

Če aplikaciji HUGO BOSS Runway Model Contest omogočiš dostop, bo lahko dostopala do tvojih osebnih podatkov, slik, podatkov o prijateljih in drugih vsebin, ki jih potrebuje za delovanje.

---
No ty
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.

Avenger ::

Bi vas prosil, če si lahko vzamete 2 minuti in glasujete.


Kaj mi daš?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

823483 ::

http://apps.facebook.com/hb_model_conte...

Bi vas prosil, če si lahko vzamete 2 minuti in glasujete. Izberete Woman in razvrstite po voting in glasujete za Anjo černač. Gre se za to da se prva neposredno uvrsti na casting za modno revijo Hugo Boss v Berlinu, je edina slovenka in fajn punca. Glasujete pa lahko do 10.1.2010 in vsakih 24 ur če se boste spomnli, aja in morate biti obvezno prijavljeni oziroma obstajati na Facebooku.

Hvala in LP.

Sem glasoval zanjo. Saj, kolikor sem videl, trenutno vodi po glasovih.
Ignoriraj ostala dva bednika, ki si svoj ego dvigujeta z delanjem mačota prek interneta. Ne, nista izpadla carja, izpadla sta kot dva debila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup oblačil

Oddelek: Loža
169610 (8362) rajc123
»

EU za "pravico biti pozabljen" na spletu

Oddelek: Novice / Zasebnost
2110072 (9238) MrStein
»

Slovenija poživlja ali o glasovanju na volitvah preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11112408 (9580) Daedalus
»

Glasovanje

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
291916 (1916) einstein2
»

anketa

Oddelek: Slo-Tech
91329 (1171) luni

Več podobnih tem