» »

Metal gear substance nedela!

Metal gear substance nedela!

worxer ::

Lp, imam problem z zgoraj navedeno igro "Metal Gear solid substance" torej ... vem da je igra zelo stara in mi vrjetno nedela zaradi naslednih razlogov:
- Imam Windows 7
(kompaktibilnost za igro sm dau, nj zažene v načinu windows xp(serrvice pack 2), nato pa še v načinu 98/me, ampak še vedno ni delalo)
- Imam pa tudi Grafično kartico 9800GT"Golden sample"
(Ko sem želel igrati Metal Gear Soild(enko) mi je napisalo "Uknown GPU" zato predvidevam, da mi metal gear 2"Metal Gear solid substance" nedela zaradi grafične ...

Prosil bi, če mi lahko še vi daste kakšne predloge oz. nasvete, kako bi lahko igrau ti 2 igri, brez menjave računalnika :D

solatko ::

Verjetno tvoja igra ni kompatabilna z novim HW. Morda obstoja kakšen emulator, vendar bo vse potekalo izredno počasi. Igra tudi ne podpira resolucije, ki jo imajo današnje kartice in monitorji. Poizkusi s kakšnim starejšim CRT monitorjem z resolucijo 1024x780

worxer ::

preden greš v igro maš opcije za zbiranje resulucije in sm dau, takšno, kot igra podpira ... bom pa pogledu, če je kakšen emulator ...

solatko ::

Dat moraš takšno, ki jo podpira tvoja grafična in monitor.

worxer ::

To vem ... in takšno sm dau ... tudi ko dam manjšo je črna slika ...

worxer ::

Ima še kdo kakšno idejo, kako bi lahk tole igrau na novem pcju al je čisto nemogoče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19633981 (738) oo7
»

metal gear solid 4

Oddelek: Konzole
194386 (3434) puginho
»

METAL GEAR SOLID 4 Guns of The Patriots PS3 - problem ?

Oddelek: Igre
91738 (1599) Berserker
»

Igre za PC, katere imajo pravo podporo GamePad-om

Oddelek: Igre
296017 (5201) Berserker
»

Konami nezadovoljen z znižanjem cen PS3

Oddelek: Novice / Igre
93766 (3183) Trdi

Več podobnih tem