» »

wireless router

wireless router

NoName ::

torej.. iscem en cenovno ugoden in dostopen wireless router s sledecimi specifikacijami:
- 802.11n podpora
- gigabitne ethernet porte
- moznost nadgradnje originalne programske opreme s kaksnim dd-wrt, tomato, ...
- cenovno ugoden
sem gledal malo linksys wrt350n, ampak ga prodajajo samo pri solo (kjer ne kupim nic vec) pa se to za 160€! aja.. pa verjetno ni potrebno omenit, da ga nimajo na zalogi...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

KoMar- ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

NoName ::

sm ga sicer gledal... vendar ga nikjer ne najdem na zalogi. jaz bi ga pa imel pred novim letom, ce se da...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

KoMar- ::

To pa ne bo šlo, ker ga tudi naša firma ni nikjer izbrskala :(

WamPIRe- ::

Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WamPIRe- ()

NoName ::

super fino fajn.. aaaampak

http://www.dd-wrt.com/site/support/rout...

Manufacturer Model Revision Supported Activation required
Netgear WNDR3700 ? no no

ocitno ni podprt z dd-wrt.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

amigo_no1 ::

Da bi podpiral dd-wrt, tomato in še n standard +da ima močan hardwer (ram, cpu) boš moral še zelo dolgo čakati...

Moj predlog: Draytek Vigor 2110Vn za 156 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

NoName ::

z drayteki imam pa slabe izkusnje ze iz casov isdn modemov... kolega pa ima en navadn router pa menda se integriran pstn vmesnik in se mu nastavitve pobrisejo ob vsakem rebootu.. hvala ampak ne hvala.. se kaksna ideja? al v zadnjem letu ni nobena firma uspela sproducirati spodobnega 802.11n routerja z gigabitnimi porti, podporo odprtemu programju ter mamljivo ceno... recimo linksys wrt54gl je v prodaji ze par let, pa se zmeraj za isto ceno.. to je zame znak dobrega artikla!
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

VidKo ::

NoName je izjavil:


Netgear WNDR3700 ? no no

ocitno ni podprt z dd-wrt.


OpenWRT na WNDR3700 že dela, na DD-WRT pa bo potrebno še malenkost počakati.

neres ::

Jaz tudi zbiram predloge za en spodoben ruter. Dal bi nekje do okoli 100EUR.
USB in torrenti na samem ruterju me ne zanimajo več, ker baje to ne dela v redu.

Če prav razumem mora bit za 300Mbit dual band, torej 2.4 in 5Mhz, kajne?

x.sci ::

Za 300 mora bit dual stream (vsaj 2 anteni). Ce je dual band ali ne v teoriji nima veze. Je pa res, da je 2.4ghz lahko ze zelo zaseden (b/g apji, bluetooth), medtem ko je 5ghz vecinoma se dokaj prost. Ce si kje, kjer ni veliko ostalih porabnikov (npr. izven mesta), bi bil single band na 2.4 lahko ok (samo rabi se vedno podpirat 300mbps).

klasicni ::

Jaz rabim tudi to kar išče NoName. Je kaj novega na tem področju?
A bi Linksys WRT610N-EU bil OK? Ponekod pišejo da je nestabilen, da linija pada. Ima kdo kake izkušnje?

-žiga- ::

Tudi jaz iščem tak router, kot ga opisuje NoName, vendar je zame še pomembno, da ima 8 LAN priključkov. Kaj predlagate?

KoMar- ::

Poleg routerja kupiš še en switch in ga vštekaš v router :) Nima smisla omejit izbire zaradi premalo LAN portov... Večina routerjev je tako majhnih, da nima prostora za 8.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

-žiga- ::

KoMar- je izjavil:

Poleg routerja kupiš še en switch in ga vštekaš v router :) Nima smisla omejit izbire zaradi premalo LAN portov... Večina routerjev je tako majhnih, da nima prostora za 8.


Ali pa tako:) Je izbira 8 portnih res bolj uboga.
Je nekaj takega, kot je Linksys WRT320N smiseln nakup?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7020811 (15012) broken/link
»

kateri router za cca 100 eur?

Oddelek: Kaj kupiti
263914 (3058) gregor
»

Wireless N Gigabit Router

Oddelek: Omrežja in internet
3510690 (9492) Dr_M
»

kateri router z dobrim dometom...

Oddelek: Kaj kupiti
91255 (947) gregor
»

ROUTER 1000 mbps z DD-WRT

Oddelek: Omrežja in internet
171640 (1429) Kami

Več podobnih tem