» »

Telemach - Modem

Telemach - Modem

tabal500 ::

OK!
Igram spil z imenom WarRock,ki je peer2peer igra. No men je ta igra dobr delala z low pingom (-100ping). Ampak potem sm prklopu na neki druzga,k je mel se telefonijo pr Telemachu. Dali so mi nov modem (Thomson THG540) in od takrt mam pinge cez 300+(To mam ze 1 let...)

Mene zanima a telemach zanalšč blokira peer2peer al je neki z modemom narobe. In kako bi se to dal propravt?

Hvala!

mojsterleo ::

za tvojo igro ne vem, drugac pa nism opazil kakih posebni razlik pri igranju online (diablo2 in bf2), mam pa isti modem s telefonskim prikljuckom. je pa res da je ob vikendih slabsi ping in hitrost, ker je naval userjev, zdej pa sploh k je praznik. aja ce si slucajn pri arnesu, se zna dogajat da pr njih kej drka - par let nazaj sem mel podobn problem ko sem bil prek arnesa (pingi 500+), pa sploh niso hotli priznat problema oziroma so krivili telemach, sele potem sem iz druge roke zvedel, v cem je problem, neka okvara na arnesu.

Zgodovina sprememb…

tabal500 ::

Ja sam jst mam skos iste visoke pinge.In to me ze en let zajebava odkar so mi dal ta preklet modem. Ce jih poklicem a se bojo mal zmigal ce lohk kej nardijo? Hocem da mi te firewalle iz modema odstranijo

V-i-p ::

Ničesar nimaš blokiranega. Nobenega porta. Če ti bo pa kaj lažje, pokliči in prosi za menjavo THG540 za Arrisov modem.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmrzovanje modema

Oddelek: Omrežja in internet
9777 (593) AC_DC
»

UPC Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
132833 (2513) hanibal
»

UPC Telemach IP telefonija :)

Oddelek: Omrežja in internet
365020 (2122) Tilen
»

Thomson THG540 USB na windows XP

Oddelek: Strojna oprema
72887 (2657) 9966
»

Kabel prek Arnesa - RAJE NE!

Oddelek: Omrežja in internet
131611 (1055) Tomi

Več podobnih tem