» »

digitalc ne dela

digitalc ne dela

monty ::

lp!

mam problem. Dobil se digitalni fotoaparat in ko ga vžgem mi LCD zaslon preskakuje tako da ni nič videt gor.
Ne morem nič slikat in nič delat.
Prosim pomagajte čimprej
HELPPPPPPPPPPP!!!


Borut

||_^_|| ::

kateri fotič?
kako to mislš "preskakuje"?

monty ::

trese se, sploh ni videt slike, ko TV ko ni več programa, al pa kaka stara sfukana video kaseta. SAm da je tu huje

||_^_|| ::

kaj pa če slikaš tko k z navadnmu, brez vkloplenga LCDja?
a je to nov fotič?

aambro ::

Ha.. jest lahk opovem svojo izkusnjo. Men ni vec hotel ostrit slike, poleg tega pa se je ravno tako premisljal LCD zasloncek + ni delal video out skratka en kup stvari. Ugotovu sem, da se je vzrok zgodil na smucanju k sem telebnu z njim in so se not zrahljali kontakti. Moj aparat je sicer "padel s tovornjaka" in tako nisem mel kej izgubit (garancija), zato sem ga odprl. Ne boste verjel, da je not bl simpl k skor navadn fotoaparat. Priblizno tako kot kaka mala PC kistica ;) (res pa je, da nima zooma - Toshiba PDR-M4)

Not so ble (poleg miljon ostalih stvari) tri potiskane ploscice dane skupaj prek nekih malih slotov. Ce si jih z roko priisnil skup, je fotkic (oz. tiste funkcije, ki prej niso delale) delal, ce ne pa ne. Tako da sem med case pa ploscice podlozu eno penico (uno obojestransko lepljivo), sesraufal skupaj in fotkic je delal kot prej.

Preteklik uporabljen, ker mi je pred kratkim padel na ta in je odletu ta glavn "select" gumb. :((

Ce se bo kdo kdaj lotu cesa podobnega, mu predlagam, da to dela na eni bazenckasti podlagi zaradi pomotoma odletelih sraufkov, vzmeti... in pa da si zlaga ven dane stvari po logicnem zaoredju, da bo znal stvar dat nazaj tko k je bla. :)




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447381 (4529) GRT
»

Sony z novimi CMOS senzorji, kmalu s kar 12 megapiksli v telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
858932 (7008) Gavran
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473187 (2550) TribesMan
»

Kateri digitalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603498 (2864) Caligula

Več podobnih tem