» »

Internet pri prižganem torentu deluje počasi

Internet pri prižganem torentu deluje počasi

SkyEye90 ::

Nevem zakaj mi internet pri prižganem torent programu skoraj ne deluje, traja pol minute da odpre google. Pa imam omejitev naštimano na tretjino linije, ni važno na koliko, pa še vseeno internet ne dela dokler torrent programa popolnoma ne ugasnem..
Poskusil sem z net limiterjem ipd, pa ne gre, enostavno ne vem kaj naj še storim. Na drugem računalniku pa dela normalno, tudi če je na tem prižgan torent.
Proces ekrn.exe porabi kar nekaj linije, to je neki proces od antivirusnega programa, mogoče je težava v tem? Se je mogoče že kdo srečal kdaj s podobnim problemom in pozna rešizev (vsaj upam)? Hvala

RazzorX ::

Probaj program cFosSpeed, meni pomaga pri tem. Verjetno imaš limit povezav ali kaj takega, nisem prepričan, vendar probaj ta program, ti ne bo žal.

SkyEye90 ::

Ne pomaga, ravno sprobal. Torent lahko omejim na 1kb/1kb, pa internet še vedno ne dela, dokler programa ne ugasnem. Kot da bi blokiral ostale povezave na tem računalniku.
Kaj je proces ekrn.exe? Po internetu je kar nekaj razlag, pa mi še vedno ni jasno kaj točno je ta proces..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkyEye90 ()

Highlag ::

Kaj pa omejevanje št. povezav v torent clientu?
Never trust a computer you can't throw out a window

shock ::

To se mi je isto dogjalo ko sem imel Nod32 v3 inštaliran.

SkyEye90 ::

Zgleda da bo število povezav prava rešitev (vsaj zaenkrat). Sicer sem odstranil vse torente razen enega, ampak zaenkrat deluje. Pa malo sem omejil število povezav, upam da bo tudi pri večih delovalo, bom probal in poročam.

Drugače pa imam Nod32 ja, verzijo 4. Preden sem zamenjal za ta antivirusni program mi je vse delalo ok, se mi zdi da ima prste vmes tale nod ;)

zee ::

Odstrani antivirusnika.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

SkyEye90 ::

Največje skupno število povezav sem iz privzetih 200 nastavil na 20, zdaj pa ni več težav, upam da tako tudi ostane. Hvala za to idejo :)
Če se pa slučajno težava ponovi, je pa tale antivirusni zaključil z delom pri meni ;)

Binji ::

Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOD32 začel nabijati CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
7651 (536) MrStein
»

Alternativa Netlimiter za Windows 7 ...?

Oddelek: Programska oprema
182277 (1434) aco111
»

nod 32

Oddelek: Programska oprema
151194 (822) misek
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294311 (3342) residual
»

ekrn in hitrost

Oddelek: Programska oprema
71189 (1061) OmegaBlue

Več podobnih tem