» »

spletni prostor

spletni prostor

22gapi22 ::

ali kdo mogoče pozna kakšen spletni prostor ki ima najmanj 2gb brezplačnega prostora in najmanj 1gb omejitve velikosti posamezne datoteke ali pa je sploh nima.

najboljše kar sem do zdaj našel je na hotmailu-SkyDrive-25gb velik prostor z 50mb omejitvijo posamezne datoteke.:8)
  • spremenilo: 22gapi22 ()

fosil ::

Lahko pa razbiješ datoteke s kakšnim programom za arhiviranje, recimo 7zip ali winrar.
Tako je!

22gapi22 ::

Lahko pa razbiješ datoteke s kakšnim programom za arhiviranje, recimo 7zip ali winrar.

samo to je toliko dela če hočeš vsak dan kaj nalagati gor (uporabil bi za varnostno kopijo službenih podatkov)

bluefish ::

Brezplačen servis, ki bi to ponujal boš le stežka našel. Omisli si prenosni disk ali pa investiraj tistih nekaj EUR na mesec za neomejen prostor in velikost datotek.

KoMar- ::

Noben brezplačen host ni primeren za varnostno kopijo službenih podatkov. Jaz pri Amazon S3 plačam okoli 2 EUR na mesec za 5 GB prostora.

22gapi22 ::

Noben brezplačen host ni primeren za varnostno kopijo službenih podatkov. Jaz pri Amazon S3 plačam okoli 2 EUR na mesec za 5 GB prostora.

ja saj vem sem že čisto obupal nad iskanjem vendar sem vseeno upal da to obstaja.

Gandalfar ::

poskusi dropbox ali pa ubuntu one

22gapi22 ::

poskusi dropbox ali pa ubuntu one

pa ali je ta dropbox s kakšnimi vitusi in ali je varen za tvoje podatke?!!

bluefish ::

Virusov jasno nima. Varnost je pa subjektivna reč - sam osebno pomembnih podatkov ne bi nalagal online, ne glede na servis oz. stran ali storitev.

steev ::

Samih podatkov ne daš online. Kaj pa z enkripcijo?
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox bo v brezplačni verziji podpiral le tri naprave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7812222 (7645) SaXsIm
»

winrar - pomoč

Oddelek: Programska oprema
81164 (642) starfotr
»

Dober cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8416890 (8042) dunda
»

Izšel Dropbox 1.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5214922 (12409) Gandalfar
»

Ubuntu One bo prenešen v okolje Windows

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
495585 (3659) Bistri007

Več podobnih tem