» »

Alternativa Netlimiter za Windows 7 ...?

Alternativa Netlimiter za Windows 7 ...?

aco111 ::

Potreboval bi nek alternativen program Netlimitera za Windows 7. Beta verzija tega programa namreč več kot pol servisov ne zažene ob zagonu kompa.

Zato iščem nek drug program, vglavnem določitev vrednosti hitrosti prenosa DL/UP za posamezen program.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Kdorkoli?

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

axee ::

Jaz iščem že dolgo tak program, pa ga nikjer ne najdem. Nevem zakaj je ta vrsta programov tako redka...

aco111 ::

Saj sigurno je nekje nek tak program, ampak le najti treba ... :S
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Saj sigurno je nekje nek tak program, ampak le najti treba ... :S

Evo, sem najnovejšo verzijo Netlimiter 3 pro beta 5 x64 naložil, pač nova verzija od one prejšnje, kaj sem mel. Sistem se mi ne obeša pa trenutno dela vse okej, pa že po 20-tih rebootih :).

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

axee ::

Hvala! Da poskusim...

aco111 ::

Hvala! Da poskusim...

Np. Meni dela čisto vredu. Drugače pa res sem že puno programov probo, pa res nisem našel pravega za moj okus, torej čakam NetLimiter :D

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Hvala! Da poskusim...

Heh, že našo bug:P. Pri omejitvi Torrentov rečmo, nastaviš naprimer 300kB/s omejitev, omejuje pa ti na 390kB/s. Torej 90kB/s višji limit, kot ga ti določiš, sem že pisal netlimiteru :).

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

PARTyZAN ::

In zakaj ne nastaviš omejitve v torrent klientu?

aco111 ::

In zakaj ne nastaviš omejitve v torrent klientu?

Jaz sem dal samo primer, ker tak omejujem pri drugih programih, ki ne moreš omejiti pri njih samih.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

urban99 ::

Ima mogoče kdo Netlimiter 3 v kombinaciji z NOD32? Z 'novim' NOD32 se je vse DL procese preusmerilo v ekrn.exe in je omejevanje postalo praktično nemogoče :S

axee ::

Jaz imam Netlimiter 3 in Nod32 4 in nimam takih problemov. Netlimiter uporabljam verzijo 3.0.0.6

aco111 ::

Še vedno Netlimiter ni spošlihtani kot treba. Omejevanje hitrosti ni točno ampak čisto mimo. Čakam da se pojavi stabilna vredu različica, drugače pa že ve kdo za kako alternativo?

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

333333 ::

Meni tud netlimiter sesuje sistem ko dam recimo v dc++ download kakih 100gb pa zašopa linijo pune, če ni velikih obremenitev linije pa ne reboota kiste...
Ena od alternativ bi bla http://bandwidthcontroller.com/download...
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

aco111 ::

333333 je izjavil:

Meni tud netlimiter sesuje sistem ko dam recimo v dc++ download kakih 100gb pa zašopa linijo pune, če ni velikih obremenitev linije pa ne reboota kiste...
Ena od alternativ bi bla http://bandwidthcontroller.com/download...

Meni od Beta 6 če se ne motim, netlimiter ne sesuje sistema, ampak enostavno ne omejuje po vrednosti, ki mu določiš.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

axee ::

http://seriousbit.com/netbalancer/

samo x64 za visto in 7 še nista v tej verziji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

aco111 ::

NetBalancer zaj dela na Win7 ampak problem s omejevanjem prenosa, namreč ko se omeji DL se omeji tudi UP. No morem presneti najnovejšo verzijo pa da probam.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Zgleda da NetBalancer najnovejša verzija 2.1.2 (uporablam FREE izvod) deluje normalno :D. Torej NETLimiter adijo :D

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Torej izšel je NetLimiter 3.0.0.10 in pravkar sprobal DL/UP limit pri uTorrentu, FTP UP preko Total Commanderja, ter DL s preko Mozilla Firefox in morem povedati, da so prenosi takšni, kot jih nastaviš v limitu. No saj bom še naprej testiral, ampak toliko da povem :D. Uživajte :D

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win MSN live 2010

Oddelek: Programska oprema
71109 (971) Cold1
»

Kateri DVD pekač kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
123186 (3012) aco111
»

Kateri skener kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
82024 (1855) aco111
»

Katero osnovno ploščo kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
91193 (983) aco111
»

3DMark 2005 rezultat. Prenizek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
441776 (1237) aco111

Več podobnih tem