» »

Incremential backup na omrežnem računalniku

Incremential backup na omrežnem računalniku

axee ::

Živjo. Kot sem ugotovil, Windows 7 backup (ki mi je mimogrede zelo všeč) ne zna na omrežnem disku delati incremential (ne znam prevesti) backup. Ne potrebujem predlogov za kakšne druge programe, rad bi samo vedel če je že kdo uspel omogočiti, da windows ne dela vedno full backup ko shranjuje na omrežje, incremential omogoča le ko je backup na lokalni disk.

Hvala za odgovore!
  • spremenil: axee ()

fosil ::

Cobian backup.

Kakor vem rabiš za omrežni backup profesional verzijo win7, torej ne dela na home premium.
Tako je!

axee ::

Imam ultimate verzijo in ni problem v delanju back-upa na omrežju, problem je da vedno dela full backupe.

Mavrik ::

Pa si prepričan da ti dela celotne? Ker meni veselo dela inkrementalne tudi čez samba share.
The truth is rarely pure and never simple.

axee ::

Ja ziher. Oziroma vsak backup drugače. Ziher sem, ker sem dodal 4GB podatkov, nov backup pa mi je naredil novih 108GB (kar je točna velikost mojih vseh podatkov za backup). Potem sem poskusil še enkrat, incremential. Čez dva dni spet full. In ne morm pogruntat kaj bi bilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

axee ::

Sej ne morm vrjet. Ugotovil sem razlog: indexing. Ko sem prvič naredil backup sem imel indexing ugasnjen (nekaj sem testiral), in ko sem ga prižgal je backup center mislil, da so vse datoteke nove in zbackupal vse šeenkrat... Sedaj incremential dela. Čudno, kaj ima indexing z samo datoteko, saj se vanjo ne zapiše kdaj je bila indexirana, pa še nevem kako da win backup deluje na osnovi indexiranih datotek...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS SQL Express 2008R2

Oddelek: Programska oprema
181378 (729) BivšiUser2
»

Ali je še možnost odkriti vzrok vdora v infor. sistem?

Oddelek: Informacijska varnost
315203 (3878) McMallar
»

Rešitev za sproten backup 40-ih računalnikov

Oddelek: Programska oprema
445282 (3538) aleksander10
»

Backup podatkov in ne sistema

Oddelek: Programska oprema
273625 (2720) axee
»

Kateri Backup program

Oddelek: Programska oprema
372899 (2406) Okapi

Več podobnih tem