» »

Spore na windows 7

Spore na windows 7

Guzzy ::

Komu ne dela spore, spore creepy and cute in spore galactic adventures? meni ne. presneto pa sem vse kupil za kakih 80 eur.ko prizgem gal. adv. mi postane crna slika pol pa cez 2 sekundi mi napise da ne deluje več. mam ea download manager in že aktivirano igro. na xpju mi je delala ampak to ne pomeni da bom preklopil na xp. prosim za pomoč, sistemske zahteve so nad standardom.

Guzzy ::

prosim lepo bi mi kdo povedal? hvala

Rotaidal ::

Očitno je nekaj narobe s tvojim sistemom, glede na to da ti spore in supreme commander ne delata. Na netu pa ni nikjer nič o teh težavah.

Guzzy ::

aja, točno ponavadi ko prižgem komp mi tisti oblaček spodaj desno pravi da ima gonilnik težave z združljivostjo. je gonilnik mogoče grafična al pa kaj takega?

Rotaidal ::

Kaj točno piše? Idi pod upravitelj naprav poglej, če katera strojna oprema nima gonilnikov.

Guzzy ::

pogledal sem večino strojne opreme in sem opazil da dela pravilno pod vrstico splošno. opazil pa sem tudi da pod Računalnik-acpi - x86 -based pc nima gonilnikov in piše da niso potrebni.

amigo_no1 ::

Bom rekel samo to:
daj že formatiraj tiste win7 z dodanim DX9 :D...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Guzzy ::

formatiral nebom niti slučajno dvakrat v istem tednu lahko pa samo reinštaliram win7 brez formatiranja če bo to rešilo problem?

Guzzy ::

okej tukaj je tocno napisano napako:
a driver is installed that causes stability problems with your system. this driver will be disabled. gonilnik: TAGES PROTECTION

Rotaidal ::

Guzzy ::

okej kul, hvala ne teži mi več z napako ampak še vedno se noče prižgat igra


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
376011 (5616) solatko
»

čudna slika?!

Oddelek: Strojna oprema
9872 (753) Guzzy
»

Ubisoft bo opustil StarForce zaščito

Oddelek: Novice / Varnost
174125 (3282) Mirč
»

Tehnična plat avtorske zaščite programske opreme

Oddelek: Znanost in tehnologija
321786 (1031) mchaber
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

Oddelek: Pomoč in nasveti
341296 (1059) plizzzzzz

Več podobnih tem