» »

Deus Ex III

Deus Ex III

Tr0n ::

"Who we are is but a stepping stone to what we can become."

Deus Ex 3 Debut Teaser HD

suntrace1 ::

Ne vem ali naj bi bil navdušen ali zadržan. Dvojka definitivno ni bila do kolen enki, ki je še danes nepresežena. Pa ne omenjat Bioshock, ki res ni bil ne vem kakšen big deal....

Bomo videl (so rekli slepi) 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

neboben ::

čakam na gameplay movie ...
po videnem teaserju ...
se ne da kej velik povedat...

Mavrik ::

Trendi grejo v poneumljanje iger, ker so ljudje preveč retardirani, da bi lahko odigrali kaj bolj zahtevnega. Deus Ex 2 je bil poneumljen popreproščen prvenec. Predstavljajte si kako zanič bo verjetno potem trojka.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Se v celoti strinjam z Mavrikom.

Podobno je bilo z Bioshockom vs. System Shock serija. Sicer Bioshock ni bil tako zelo slab, vseeno pa se z orig. System Shock serijo ne da primerjat.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Ne vem, ne bi ravno rekel poneumljenje. Gre se zato, da igre postajajo krajse, zakljucene celote (interaktivni 3D filmi), ki jih lahko vec ljudi tudi preigra in se pri tem zabava.

Vcasih so bile igre pac tezke in si rabil precej skilla in tria & 'error poskusov, ker pac zgodba ni bila tako v ospredju. Ce hoces povedat neko zgodbo, mora igralec igro koncat, tudi taksen, ki ni tako skilled. Ce pa na sredi igre naleti na oviro in mu postane zadeva frustrirajoca, je nikoli ne bo koncal (vsaj vecina casual marketa, ki je najvecji market).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tac20 ::

Lepa, Deux ex 1 je vsekakor najboljsa igrica, ki sem jo imel priloznost igrati v svojem zivljenju, Bioshock? Ta bioshock se da lahko mirno dol iz top 5 igric, ki sem jih igral v svoji karieri, recimo že chronicles of riddick je meni osebno dost boljsi spil od bioshocka, potem so pa tukaj se, vsi half life-i, stalker, riddick, pa verjetno novi stalker bo hud in se kaj bi se najdlo.

Upam da nardijo hud spil.

Aja deux je imel zgodbo in to dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Tr0n ::

Echelon ::

En najboljših trailerjev, kar sem videl...Drugač pa nestrpno pričakujem tretji del, čeprav sem nad dvojko bil razočaran, pa dobro. DX3 ne rabi bit najboljša igra, samo da bo dobra.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Steinkauz ::

Deus Ex sm obrnu ene 7x, pomoje mi bo za vedno ostal najbolši špil ever made. Zdej ne špilam skor nobenga špila več, čeprav se 2jko poskušam prsilt, sam ne gre(ker je baje velik slabša kot prvi del). Sam če 3jka pride, bo treba pa tut dvojko obrnt :P
Sam tut jst nisem preveč optimističen glede trojke, k jo bodo za*ebal verjetno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536392 (14411) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163249 (2832) guest #44
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10227998 (24665) Berserker
»

Najboljše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
627597 (5878) Azzi

Več podobnih tem