» »

nov komp. - problemi

nov komp. - problemi

bodom ::

zio.
ej frend je danes kupu nov komp. po komponetah...ELITE K7VTA3 KT333, ATHLON 1700+,...in pekac LITE-ON 40/12/48. no in tule nastanejo problemi...
masina dela normalno, problem pa je pri prenosu fajlov iz cdroma (pekaca) oz. instalacija iz le-tega.
ko smo nek hotli instalirat je winXP javil nek tazga:
"insufficient memory..., please close some windows operations and try again".8-O 8-O pa na disku so nalozeni samo winsi in nic drugega, pac na novo vse. rama pa je 256 DDR PC2100.
a mi lohk kdo pomaga, kaj bi blo tule narobe? ker tud pri kopiranju fajlov iz cdrw-ja je problem, pokaze kar je na cd-ju, da bi skopiral oz. kej instaliral dol pa ne.
winse pa nam je uspelo instalirat. sam pol v winsih pa mrkne. a bi bla mogoce kriva slaba instalacija winsov?
hvala.
LP

AngelOfDeath ::

kolko pa je page fajl velik ?

bodom ::

kaj mislis s tem?

drgac smo pa instalirali driverje za modem, graficno,...ko se je to dogajalo...

AngelOfDeath ::

poglej na c disk pa poišči dadoteko z imenom pagefile.sys pa poglej kolko je velika

AngelOfDeath ::

2 možnost

my computer --->>> properties --->> advanced --->>(performance) settings--->> advanced--->>> pa poglej kako številko maš čist spodaj (Virtual memory) (kolko MB)

bodom ::

aha...ej grem ju3 zjutraj do njega, pa bom porocal pol. kolk pa naj bi bla pribl. cifra? (jst mam recimo zdej 384MB)
LP

AngelOfDeath ::

ja odvisno kolko rabiš jaz mam recimo nastavljeno na 2GB (vem da pretiravam :)):D

Dr_M ::

hoho kr s tavelko zlico? :> jest mam nastiman na 288mb pa 256mb rama mam in mi se nikol ni nc moril zarad memorije.aja pa to win2k seveda.

McHusch ::

Ce imas CD-ROM nastavljen na DMA, poskusi ce dela na PIO.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
191848 (1430) croatia21
»

ASUS A8N-SLI Deluxe 3 problemi Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171950 (1393) Proximus
»

Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
322549 (1809) nicnevem
»

Kolko RAMa na matični plošči je dovolj?

Oddelek: Strojna oprema
372022 (1243) frenk
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585198 (4340) andrej

Več podobnih tem