» »

Call Of Duty 4 Fps-ji

Call Of Duty 4 Fps-ji

geek93 ::

Pozdravljeni,

Pred kakim mescom dni sem si naložil Windows7 ultimate 64bitni, sprva je delal zelo hitro, tudi igre so delovale tekoče. Sedaj pa ko se connectam na cod4 server, mi kakšno minutko fps-ji skačejo npr iz 125 na 100, se spet dvigne na 125 (ker mam omejitev), čez sekundo spet na 100, in nato spet na 125. Postopek se ponovi najmanj 20 krat. Zelo je moteče. Zelo zanimivo je pa to, da če si nastavim omejitev na 91 fps, bodo skakali iz 91 na 81. če dam na neomejeno pa skačejo iz okrog 200 na 130. Zelo zelo čudno je tole.

Počasi bom tale Microsoft (CROsoft :D) imel čez glavo.

LP

Galaxy ::

V čem je razlika 25FPS, pri tako velikih FPS-jih? A res opaziš 125FPS ali 100FPS. Za oko je dovolj gladkih 30FPS..

RazzorX ::

Saj jih ne more opazit. Če mu monitor osveži sliko nekje do 70krat na sekundo (70Hz), lahko vidi le 70FPS, pa še teh oko ne zazna vseh, torej...Ja pa da še povem, spreminjajo se zato, ker ne morejo biti konstantni. Ko mora grafična preračunati več podatkov (poenostavljeno, ko ti na sliki vidiš več objektov itd.) ali pa bolj zahtevne podatke, ne more preračunavati z isto hitrostjo kot če računa le za primer nek hodnik (za primer).

geek93 ::

Na prenosniku mi slika ne cuka oz. fps-ji ne skačejo. Sumim da je na namiznem pc-ju kriv napajalnik, saj zadne čase nekaj zajebava

RazzorX ::

Haha, glej, verjetno na prenosniku nimaš grafičnih nastavitev nastavljenih na max ali kaj podobnega. Uglavnem, napajalnik nima čisto nič s tem. Ali špil laufa ali pa ne. FPS nima nobene zveze s tem, pozorno preberi moj prejšni post in boš videl da se ti je s tem ubatat nesmiselno.

st0jko ::

In zdaj nemoreš igrat ker je premalo fpsjev...? >:D

Poizkusi z kakimi drugimi driverji.. Če nimaš najnovejših, probaj le te...
keks?

geek93 ::

Igrat se ne da. Sprva še je šlo. Zdaj pa je vse huje in huje, res nevem kaj je z namiznim računalnikom. Na laptopu dela na istih nastavitvah bolje! :D
Razlika v zmogljivosti pa je ogromna =). Namizni doseže 11000 točk v 3dmark, prenosnik pa nekje 5000 točk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: geek93 ()

jizzer ::

Res se ne da igrat ker sem probo na bruderovem prenosniki pa je isto delalo s tem da sem tudi vse dal na low...
JE MOTEČE! pa še kako...Ker ravno zašteka za tisto sekundo ko FPSji skočijo...to se je meni dogajalo v COD 2 in lahko ti povem da ni problem v WINDOWSIH...

Je moteče...ZELO!

geek93 ::

Res se ne da igrat ker sem probo na bruderovem prenosniki pa je isto delalo s tem da sem tudi vse dal na low...
JE MOTEČE! pa še kako...Ker ravno zašteka za tisto sekundo ko FPSji skočijo...to se je meni dogajalo v COD 2 in lahko ti povem da ni problem v WINDOWSIH...

Je moteče...ZELO!


Če ni problem v Windowsih, kaj pa je potem problem? igra sama?:D

Rotaidal ::

Problem je računalnik. Če je namizni boljši in na njem deluje slabše, je nekaj očitno narobe ne? Malo preglej računalnik, če imaš kašno nesnago gor. Naloži zadnje gonilnike in popravke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674122 (16888) tropico2078
»

cod2 fps

Oddelek: Pomoč in nasveti
495002 (2590) racinoto
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117559 (9829) DiaMonDer
»

Prenosnik do 550€

Oddelek: Kaj kupiti
402227 (1450) ;-)
»

8800GTX Ultra ne dela kot bi morala

Oddelek: Strojna oprema
392222 (1277) ;-)

Več podobnih tem