» »

Avi To Avi Converter, rad bi convertiral samo zvok

Avi To Avi Converter, rad bi convertiral samo zvok

gusti ::

Lp vsem.
Rad bi imel avi to avi converter, ki bi mi convertiral samo zvok in ne videa. Vem da večina predvajalnikov to omogoča ampak jaz rabim takšnega, ki bo to naredil v par minutah. Običajno converter konvertira vse skupaj (tudi če dam input file .avi in output file .avi) in potem to traja dobro urco za en film. Zvok bi pa rad spremenil iz ac3 kodeka v kakšen mp3, mpeg ali kaj podobnega.

Zakaj to rabim: imam nokio 5800xm in avi player (smartmovie 4.0), ki ne podpira ac3 zvoka. zato bi rad skonvertiral samo zvok ... se mi pa ne da dobro uro čakat da se to zgodi, ker za konvertirat zvok pa res ni potrebno konvertirat še slike zraven, če se nič ne spremeni. Ali pa se motim?

Upam, da sem vsaj napisal vsaj pribilžno in da boste razumeli, kaj potrebujem :)

Lp.
Urban

dzinks63 ::

jini ::

ffmpeg

gusti ::

ah saj sem vedel, da sem preveč zakomplicirano napisal.

Jaz bi rad avi file samo spremenil audio codec, tako da bi na koncu dobil avi file z spremenjenim audio codecom.

dzinks63 ::

Če ti vse skupaj predolgo traja, je kriva mašina. Za kaj takega je dobro navit I7 taprava stvar, vendar temu primerno draga. Malo ugodnejša varianta je nvidia z cuda podporo, katera nase prevzame celotno kodiranje. Rabiš Badaboom

jini ::

saj s ffmpeg lahko narediš, da ti video samo skopira, avdio pa prekodira in oboje nazaj zapakira v avi.

LordTado ::

Lahko splitneš z kakim free programom in pol nardiš z audiem kaj hočeš...
in nato nazaj združiš

pivmik ::

To lahko narediš z VirtualDub:
http://www.virtualdub.org
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje avi filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
373146 (2542) gruntfürmich
»

Zajem zvoka .mp3 iz .avi formata

Oddelek: Zvok in slika
101569 (1477) Worst Idea
»

*.ogm Format

Oddelek: Zvok in slika
342197 (1762) trpo
»

Sergio & Predavanje od Voodoo do GeForceFX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796074 (4330) Jeebs
»

Pretvorba *.vob -> *.avi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111854 (1725) BlackHole

Več podobnih tem