» »

SENNHEISER Slušalke

SENNHEISER Slušalke

VoX ::

No moje stare slušalke so se poslovile (Zalmanove 5.1) in se zato kopujejo tudi nove. In mislim da z to znamko (SENNHEISER) nemorem kaj sfalit pri kvaliteti. Vendar nevem katere naj vzamaem. nagledo sem te 3:
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-... (EH150)
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-... (HD205)
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-... (HD415)

Cena je max. 50€. No rabim jih predvsem za filme, serije in muziko.
Malo povejte kdo ima kaj izkušnje z temi. Al bi rajš pogledo kako drugo znamko, sam dvomom da je kaj bolšega za to ceno.
More money, more problems ! ! !

TeraTM ::

Imam HD201, kupil v big bangu za 20 EUR. Niso neki top end, so pa 1000000X bolše (moje mnenje) kot "nevem katera znamka" slušalke ki sem jih imel za v ušesa (notranje slušalke). Zvok je boljši, woofer/nizkotonec se tudi občuti, je veliko boljši. Na začetku so bili malo nelagodni, ker nisem bil navajen teh "zunanjih" slušalk, ampak ko pa jih imaš nekaj časa, te pa neha motiti. Priporočam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TeraTM ()

SodVina ::

word. Jih imam ze par let.
ravno vceraj preprical sodelavca, da naj jih tudi sam kupi. :))

VoX ::

Še kdo z kako izkušnjo več?
More money, more problems ! ! !

jype ::

Ja, kupi HD555.

VoX ::

Nisem tolko za računalniko da bi mi blo vredno dat 100€ za slušalke...tako da žal 50€ nič več
More money, more problems ! ! !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

LeLa ::

Super duper za moje pojme so take

...to pravim iz lastnih izkušenj;)
Ignorantia legis non excusat.

jype ::

No, izkušnja mi pravi, da so vredne svojega denarja, zato sem jih omenil. Lahko seveda kupiš še dražje, ampak tista stopnica ne prinese bistvenih sprememb, razen v ceni.

HD555 komot nosiš na glavi cel dan, je pa res da če jih ne boš, potem je najbrž škoda denarja zanje. Vprašaj v big bangu, če jih lahko preizkusiš.

Isotropic ::

pa so hd555 overkill za onboard zvocno (p43 cipovje)?

VoX ::

Sem prepičan da so vredno svojega denarja. Samo da sem pač trnutno pripraulen odštet le 50€ za nove slušalke... ima kdo izkušnje z naštetimi slušalkami?
More money, more problems ! ! !

GrimReaper ::

Jest imam izkušnje s HD201, HD465 in HD555. Tele HD415 so za nosit iste kot HD465, tko da glede tega lahko rečem da sprva kar močno pritiskajo na ušesa, sčasoma pa se zrahljajo in so še kar udobne za nosit. Če hočeš met slušalke po več ur naenkrat gor (za ogled 2-3 urnega filma že morajo bit komot), pa pridejo v poštev edino HD555.
HD201 so pa zlo neudobne za nosit, mene začnejo takoj ušesa bolet ko jih dam gor, zarad tega jih več kot 1 uro nisem rabil.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

IgorM ::

Če imaš možnost nabavit iz tujine se splača za 555 sem plačal 80€ pri nas so bile najcenejše 120€.
S slušalkami zelo zadovoljen, lahko poslušam tudi po več ur, edino vmes se je treba vrnit v resničnost :)

JanK ::

V neki prejsnji temi (tudi o slusalkah) sem napisal: Pazi se na nekaj: preden jih kupis, jih obvezno nekje sprobaj. Jasno zaradi zvoka, pa tudi zaradi udobja. Sam sem HD595 narocil in vrnil po dveh dnevih. Navajen sem namrec na slusalke, ki sedejo na uho (HD424), tele pa "objamejo" uho. Mene je to motilo, ker se je rob v spodnjem prednjem kvadrantu usedel na celjust in so se mi cele slusalke premikale ko sem zvecil...

popo985 ::

Jaz sem kupil kakšna 2 tedna nazaj HD201 za 20 EUR v Big Bangu (zdaj so 16 EUR) in jih priporočam. Sicer niso nič posebnega, ampak za ta denar je to dober nakup...

šestglav ::

Ej folk, kako na brez žičnih slušalkah odpraviti tisto šumenje od zadaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
213507 (2772) lalala
»

Katere naglavne slušalke do 30€

Oddelek: Kaj kupiti
91902 (1799) Rippy
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011244 (9203) delfinus
»

Kvalitetne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
51632 (1554) Meizu
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
172365 (1777) nobodyelse

Več podobnih tem