» »

Kam v šolo??

Kam v šolo??

simon5029 ::

No takole sem se spomnu da vas prašam ker mate več izkušenj.

Star sem 30 let,in imam priložnost naredit kakršnokoli srednjo šolo.Namreč v letih ko bi mogu hodit v šolo sem zabluzil,in nisem nič dokončal.
Imam pa željo delat z računalnikom,sploh rad delam razne predstavitve ali preglednice,koledarje,ipd..Seveda zaenkrat samo z officom,ampak rad bi se šolal primerno,da bi se s podobnimi stvarmi ukvarjal.Zanimivo mi je tud sestavljat compe,ampak premal vem.Se pa znam dobro učit.
Vesel bi bil vsakega predloga ali mnenja.

L.P.Simon

LuJoo ::

V Ljubljani imaš: Vegovo, litostroj, PTT :) če sem katero še pozabil nej me nekdo popravi ;)

Bojevnik ::

kolikor vem je litostroj bolj štromarska kot računališka (je pa možno da so kaj spremenil).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

overlord_tm ::

Vegova v lj. Ampak se moras zavedat da racunalnistvo ni samo Office pa prezentacije. Veliko ljudem se potem zagravza ko vidujo use kar je pod "haubo".

Vec info. Seveda taka sola vkljucuje vse, od kemije zgodovine, anglescine do strokovnih predmetov.

simon5029 ::

Na litostroju majo en program RAČUNALNIKAR.Ima kdo izkušnje s tem??

Isotropic ::

kaj pa, ce bi naredil maturo in sel na visjo, visoko, ce je mozno? sicer imajo serviserji v rac. trgovinah bolj borne place.

A. Smith ::

Imam pa željo delat z računalnikom,sploh rad delam razne predstavitve ali preglednice,koledarje,ipd..Seveda zaenkrat samo z officom,ampak rad bi se šolal primerno,da bi se s podobnimi stvarmi ukvarjal.

Ali si pomislil, da bi se ukvarjal z oblikovanjem, npr. spletnih strani? Morda je zate prava izbira kakšna srednja grafična šola.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

simon5029 ::

ja tud to sem razmišljal,sam bom verjetno imel možnost sam 3 letne šole.
Sem se pa do zdej ukvarjal s strehami,in tud to bi mogoče mogu mal vnovčit pri izobrazbi,seveda pa teh stvari ne smem več počet poklicno.

Isotropic ::

sam bom verjetno imel možnost sam 3 letne šole.


mocno dvomim

simon5029 ::

SPIZ ne vem če kaj več ponudi,ali pač?

bluefish ::

Hja, v treh letih neke konkretne izobrazbe ne boš pridobil.

JanezekNovak ::

Evo jst mam tud vprašanje glede tega kam v šolo?

Kaj se bolj splača naredit:

Magisterij iz ekonomije ali magisterij iz prava?

Hvala za odgovore.
http://www.euroairsoft.com/

simon5029 ::

ali se računalničar težko zaposli

ima kdo izkušnje z izobraževanjem odraslih

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

@Simon
Mogoče kaj takšnega?

http://www.kopa.si/izobrazevanje.aspx

To sem zasledil pred parimi dnevi,drugače osebno nimam izkušenj.
I’m out.
:3

overlord_tm ::

Ma racunalnicarji se tisti najbol nesposobni dobijo sluzbo ... zal.

Ucas je nekje bila stran, kjer je bilo stevilo brezposelnih po poklicih. V racunalnistvu jih je bilo mogoce vsega skupaj 20 (ob zacetku "krize"). Samo odkar je kriza je tolko clankov z besedo brezposelni na internetu, da ne morem vec najti te strani.

Doman ::

Kaj ste vi normalni? Vegova po izpitih...?
Zaris je prav naslov :)

overlord_tm ::

Ja, ampak kvaliteta naucenega je pa pri zarisu (sej je to tista firma ko ima eurosolo?) se na nizjem nivoju ko vegova. Si clovek nebi mogel misliti, da se da se nizje :)

simon5029 ::

v mislih mam program RAČUNALNIKAR,ki ga izvajajo na litostrojski
Je 3-letna poklicna šola
Sej bi šov na Vegovo,pa se mi zdi da bo težka snov,sej veste kje je po 15 letih osnovna šola.Vedno mi je pa kemija delala probleme,no sam zdej drgač razmišljam kot takrat,takrat se nismo nč učil,zdej pa sam enkrat prebereš pa vse veš(RESNOST???:))

overlord_tm ::

Kemije na programu za odrasle ni. Imas pa umetnost, slovenscino, geografijo, sociologijo/psihologijo od takih predmetov ki nimajo dosti veze s stroko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plača računalničarja

Oddelek: Šola
236296 (5226) WarpedGone
»

Tehnik računalništva ter računalnikar: Kaj izbrati

Oddelek: Šola
115106 (4812) bluefish
»

Vegova - rač. tehnik (vs.) SŠTS Šiška - tehnik mehatronike (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7018585 (16353) lolko
»

Kam po OŠ :S?

Oddelek: Šola
362594 (1838) Gandalfar
»

kam naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649666 (8476) overlord_tm

Več podobnih tem