» »

pomoč glede igranja preko interneta

pomoč glede igranja preko interneta

Kriko ::

Sem hotel z kolegom igrati VIRTUAL TENNIS preko interneta ampak nama ne rata. Res da še nikoli nisa ne jaz ne kolega igrala preko interneta iger, ampak vse je nekam čudno!
kliknem na NETWORK, kjer se pojavi okno ampak tu se konča, kako naprej.
Spodaj napiše moj IP, on seveda ima svojega. Sem probal tudi tako da bi vpisal njegov IP ampak samo nekaj išče in nikoli nič ne najde!
Kaj mi PROSIM lahko pomagate, lahko tudi na mail
  • spremenil: Kriko ()

Soni ::

Nekdo od vaju mora postavit server,nakar se drugi vklopi preko IP ,ki mu ga sporočiš.:) (tako se dela);)

Kriko ::

aha, kaj mi poveš kako se postavi server, ali je prezapleteno?

Soni ::

Greš na multiplayer in poiščeš,kje se nastavi igra(izbereš igrišče,igralca itd)nato zaženeš igro,zatem pa se priklopi še prijatelj.Poglej če vajina igra podpira multyplayer opcijo?


Toplo priporočam MOHAA;RTCW;F1 2002Warcraft 3 itd.Podpirajo igranje preko neta:D

Hux ::

Kiri tenis je totocno? JAz bi tudi sel z tabo spilat :). Te naucim kak se spila in server postavi hehe

Kriko ::

Virtua Tennis!
igram pa ga dokaj dobro, le da bi probal z kom igrat !
lp

Hux ::

ja ok z mano bos sel te. I love tennis. Daj mi nekaj casa da si spil nabavim in pol se zmenima. Jutri ga bom mel ze verjento smao jutri sem zaposlen z Nascar 2002 tak da bom vido.

Kriko ::

OK ni panike, lahko pa se pomeniva bolj detalno preko maila!
Tako da mi lahko pišeš sem!

AtaStrumf ::

Ne vem če Virtua Tenis omogoča igranje preko interneta, ampak meni je na LAN-u delal čist brez problemov. En postavi server, malo počaka in sporoči svoj IP drugemu, ta ga vpiše v okence in če je vse v redu mu najde igro in pol jo un ki je postavil server zažene in že igrata. Simpl ko pasulj, čeprav imajo marsikatere igre še bolj simple rešen to, tako da se ne zezaš z IP-ji.

Kriko ::

Vse lepo in prav, samo če mi kdo pove kako se postavi server, ker še nikoli nisem nobene igre igral preko neta, zaradi slabe povezave, tennis pa bi rad probal z kolegom pa ne veva kako se povezat!

Hux ::

Glih zaj sem spilal malo full cool je hehe sem ze stevilka 259 na svetovni lestvici.

Server sem tudi ze postavo smao moram malo vec pogledat not ker me IP stevilko od v stulu 195.189.1.1 javla 1.1 na koncu pa je interna stevilka ki nevelja za povezavo.

Hux ::

moglo bi iti sej to je dreamcast igra in dreamcast ma internet podporo.

Torej kak se boma zmenla zaj mail nemorema uporablat nekaj real time je treba met kot irc recimo.

Server postavis pa tak da Network v igri stisnes pol gre cela igra v standby in dobis windows okence kjer moras cakat na nasprotnika. Ce se uspesno konekta ga bos tudi vido. Sicer Client kaze lokalni IP ampak ce bi pravega not vtipkal torej tistega od Siol dodeljenega bi moglo biti vredu vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Landwirtschafts-Simulator 15 / Farming Simulator 15

Oddelek: Igre
347201 (4115) Riff
»

IP števeilke računalnikov (interne, eksterne)

Oddelek: Omrežja in internet
51083 (840) AntiFriz
»

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

Oddelek: Igre
181530 (1300) mile
»

Vrtua Tennis

Oddelek: Igre
9853 (719) jRk0
»

Playstation 2 ali Dreamcast

Oddelek: Kaj kupiti
71037 (940) TheHijacker

Več podobnih tem