» »

iz WWWja na GSM

iz WWWja na GSM

Butec123 ::

Na spletni strani http://milosns.blogabet.com/index.php?a... se spreminjajo podatki glede ĹĄportnih stav. Zanima me kako bi lahko to zadevo kadar se seveda spremeni (npr spletna stran,..) prenesel na GSM (ali vsaj na mail) da je priĹĄlo do neke spremembe na strani.
Ali kako bi lahko to zadevo elegantno reĹĄil, da bi bil obveĹĄÄen o spremembah na strani.

Infinity ::

z RSS feedom ;)

Apple ::

Za Iphone vem, da obstaja aplikacija LetMeKnow, ki te obvesti, ko se željena spletna stran spremeni...
LP, Apple

Butec123 ::

Kakšna kratka pomoč kako naj si RSS nastavim.

Infinity ::

ocvisno od telefona.. povej kerga maš

Butec123 ::

Ja v bistvu sem mislu da bi na GSM dobil samo SMS da je bila stran spremenjena (ja malo čudno sem opisal na začetku). Sepravi rabil bi na mail (bi bilo čisto dovolj) ali SMS na GSM da je bila stran spremenjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Butec123 ()

srus ::

Če si ljubitelj Linux okolja se lahko poigraš z wget, grep ali perl, diff, sleep in mail ukazi. Tvoj problemček bi se lahko rešilo z kakimi desetimi vrsticami shell scripta, ki bi uporabil zgoraj omenjene pripomočke.

Butec123 ::

Nimam pojma o Linux_u. Najbolj me res mika RSS, vendar kako naj nastavim da mi pošilja na mail.

Butec123 ::

Nimam pojma o Linux_u. Najbolj me res mika RSS, vendar kako naj nastavim da mi pošilja na mail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenovljena spletna stran rtvslo.si - mnenje

Oddelek: Izdelava spletišč
282885 (1082) MrStein
»

Gmail - obvestilo po sms

Oddelek: Omrežja in internet
266730 (4747) wiwa
»

Kompleksna povezava

Oddelek: Omrežja in internet
151623 (1162) fosil
»

Kako bi lahko pc poslal sms, ko bi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91272 (1101) iElectric
»

email+gsm

Oddelek: Omrežja in internet
232055 (1837) Enzo77

Več podobnih tem