» »

Nastavitev glasnosti, dodatne opcije so onemogočene

Nastavitev glasnosti, dodatne opcije so onemogočene

nokia6310 ::

Pozdravljeni, Zanima me, ali obstaja kakšna rešitev brez formatiranja. Naenkrat ne morem pri nastavitvah glasnosti/lastnosti/dodatne nastavitve nastavljati dodatnih opcij, kot so microphone boost, ter spreminjanje visokih in nizkih tonov. Mogoče kdo ve za kakšno rešitev, ki bi mi pomagala? Do zdaj sem probal prekopirati vol32.exe, iz original windows cd-ja, pa ne pomaga. Zvočna kartica je creative audigy 2 zs in po defaultu podpira te nastavitve. Zanima me, če je kakšna možnost, da to rešim brez formatiranja?
Hvala vsem za odgovor.
Lp

duff ::

si mogoče namestil kak software, dirverje za zvočno naknadno gor? da nimaš slučajno nameščen SW, preko katerega te nastavitve upravljaš in ti le-ta onemogoči nastavljanje tega preko windowsov (podobno kot za wireless). Poglej kaj imaš zagnano in če lahko preko kakega SW-ja te nastavitve upravljaš.

nokia6310 ::

Inštaliran imam creativov software, ki je zraven karte. Je pa zanimivo, da tudi pri drugi zvočni, ki je na matični od NVIDIA(R) nForce™ so dodatne opcije onemogočene. Sam tega ne povezujem s Creativovim softwerjem, bolj z windowsi. Bi delovalo, če bi skopiral tiste fajle, ki so potrebni za delovanje teh nastavitev?

sandi2009 ::

Mogoče neumestno pa vseeno. WinAmp spreminja te nastavitve. Odinstalacija Winamp to reši.

aljazh ::

Tudi Skype zna povzročiti takšne probleme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7222171 (9139) betko007
»

Sinope in Lynksis

Oddelek: Omrežja in internet
72295 (2120) mathva
»

razbijanje racunalniskih zvocnikov pri domacem kinu

Oddelek: Zvok in slika
71578 (1388) 5er-->
»

Kako programirati US Roboticd isdn modem-zunanji?

Oddelek: Omrežja in internet
71266 (1168) S3tar
»

Kako musko iz DVD (koncert) na CD

Oddelek: Sedem umetnosti
172196 (1911) AtaStrumf

Več podobnih tem