» »

ageia psyhx z ati radeon ?

ageia psyhx z ati radeon ?

borut317 ::

lp uporabljam ati radeon kartico in sm nasnel to novo igro Dragon Age Origins , ki pa mi je zraven avtomatsko nasnelo ageia psyhx vem da ati uporablja havok zanima me če je kaj narobe če mam to gor nasnto ali pač ati kartica ne bo uporabljala ageia psyhxa ?

boogie_xlr ::

Jao kake strelaš ti... ATI nima nobenga havoka, havok je čist za sebe in uporablja CPU. Ageia pa isto, če nimaš Nvidie, bo tratla CPU.

borut317 ::

čaki čaki jst se ne spoznam na take stvari se pravi ce mam gor aegia pshx se pravi mi bo sam procesor obremenilo ? al kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut317 ()

boogie_xlr ::

Točno tako, seveda bo grafiko še vedno izrisovala grafična kartica, računanje fizike se bo pa (v kolikor nimaš PhysX kartice ali pa Nvidije) preneslo na procesor, vendar ne bo tako činkovito in bo ali lagalo ali pa pač ne bo fizike... Težavo lahko enostavno rešiš tako, da enostavno v komp porineš eno poceni nvidio serije >= 8 (npr 8800GT) in prebereš TOLE.

borut317 ::

lol ce mam 2x 5870 crosfirex zakaj bi rinu neka jajca nvidina not ce mam cist nov komp z i7 in vse to uglavnem vse mi dela normaln sam zanimalo me je kaj ma to sploh veze ce ti glupi spili kr nasnamejo to aegio pshyx

borut317 ::

mislm da mi je kanilo se pravi nasneto mam lahko sam nobenga efekta ne bo od tega pshyx-a kr ati ne podpira to



lol sm su u control panel pa zbrisu nvidia pshyx , zalaufam spil no pshyx inistalled :) haha se prav mors met gor ce cs igrat al pa se je....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut317 ()

g. Oden ::

mislm da mi je kanilo se pravi nasneto mam lahko sam nobenga efekta ne bo od tega pshyx-a kr ati ne podpira to



lol sm su u control panel pa zbrisu nvidia pshyx , zalaufam spil no pshyx inistalled :) haha se prav mors met gor ce cs igrat al pa se je....

Ja, ne bi smel zbrisat!

boogie_xlr ::

Haha, no physx, no fun. Pa niso ravno pogosti špili s physx.

hojnikb ::

Lahko si pa omisliš tole in jo maš sam za fiziko računat.
#brezpodpisa

boogie_xlr ::

ja kaj pa je to druga kot en jajc?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5850 ali 460 ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10213546 (11517) 69charger
»

Cene, slike novih GeForcov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10028367 (24939) Jst
»

32nm procesor v akciji

Oddelek: Navijanje
413046 (1844) M-XXXX
»

[NVIDIA] GeForce GTX 200 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
24920826 (11075) Jst
»

Kupec Ageie nVidia (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
549129 (7243) Jst

Več podobnih tem