» »

program za urejanje videa

program za urejanje videa

boziceklol ::

mene pa zanima če je program pinnacle 9 primeren za spremembo resolucije videa?

KoMar- ::

Je. V koraku Make Movie jo lahko komot izbereš.

boziceklol ::

kaj pa če maš že posnetek pa hocs sam resolucijo spremenit

bluefish ::

Je pa dovolj kak VirtualDub, ki je poleg vsega še brezplačen.

KoMar- ::

Drži, ampak komot ga vstaviš kot edini clip v Pinnacle in daš Make Movie... če že sprašuje.

bluefish ::

To je pa tudi res.

boziceklol ::

sm probal v virtualdub pa mi noce ker jz morm zmansat video s koncnico .wmv, te pa program ne sprejme.prosim za pomoč.imam video s koncnico wmv. moram pa sprement resolucijo na 640x360.če kdo pozna program ki bi to omogočal naj prosim napiše.

PaX_MaN ::

Erm, Windows Movie Maker?
(Predvidevam da si na Winsih, ker sprašuješ o Pinnaclu, ta pa dela sam na njih)

jan01 ::

Uporabi raje avidemux

dzinks63 ::

neres ::

Po mojih izkušnjah je daleč najboljši program za te reči SUPER, drugi najboljši pa MediaCoder (precej hroščat, dostikrat ne dela, napredne možnosti za pretvorbo so skrite v nekih posebnih nastavitvah).

Če pa kdo pozna kake boljše programe naj kar pove, ker me zanima. Sem poskusil ta Any Video Converter in je polom, zelo malo opcij.
SUPER je precej v redu, ampak na trenutke se kaj zatakne in ne da se naštimat FPSjev z decimalkami (sicer relevantno samo za izjemne primere). Poleg tega pa s to spletno stranjo in nekimi skritimi fajli deluje nekoliko sumljivo.. mogoče pa avtorjem samo primanjkuje nekaj zdravega razuma.

jan01 ::

@neres sprobaj avidemux

urosz ::

Moj glas gre za Corel Video Studio

neres ::

Avidemux bo prišel prav, hvala.

Ampak za preprosto pretvorit en video je z Avidemuxom preveč komplicirano, rabiš preveč korakov. SUPER je tle precej boljši, imaš vse tam na enem mestu.


Corel Video Studio pa žal ni zastonj.

BlaY0 ::

Hmm, ni mi jasno kako to, da se še nihče ni spravil narediti programa tipa VirtualDub, ki bi bil trotlzihr. Najprej bi te vprašal kateri file bi rad obdelal. Naslednje vprašanje bi bilo kaj bi rad počel s tem fajlom... gledal na TV, gledal na mobilniku... potem bi te vprašal po modelu televizije pa po modelu ozvočenja itd. in na podlagi vseh odgovorov bi se sam odločil kaj bo naredil...

Drugače pa moj glas gre za VirtualDub. WMV se pa tudi da odpreti v njem samo pripadajoči plug-in potrebuješ. Drugače sem pa to izvedel tako, da sem v Google vpisal "how to open wmv in virtualdub". Dobil sem 400.000 zadetkov.

LordTado ::

pinnalce hd 14 maš dober program...

opeter ::

Ni pa brezplačen ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

meelly ::

A lhka uprašam če upstaja kak prugram za windovs 7 pa da j brezplačn.

ToniT ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash v avi

Oddelek: Programska oprema
71126 (1036) kretenosoid
»

Program za video

Oddelek: Programska oprema
111592 (1475) jonynho
»

Ne morem uvoziti .avi datotek v Sony Vegas 7.0

Oddelek: Programska oprema
362486 (2122) opeter
»

Kateri profesionalen video convert program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71014 (855) Valvoline
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112025 (1740) IceIceBaby

Več podobnih tem