» »

obnovitev podatkov

obnovitev podatkov

domix ::

Zadeva je sledeča imam 750gb disk ki je deloval, pred formatom sem datoteke kopiral na 1tb disk. Med formatom in ponovnim nalaganjem windows se je 750gb disk začel čudno obnašat. Nekako ni šlo več inštalirat windows na particijo 1, nakar sem dal win na particijo2. Ko je bil windows naložen sem podatke iz 1tb diska izrezal in priliepil na 750gb disk na particijo 3. Sedaj je disk 750gb zanič in ne morem dostopat na particije, napiši da jih morem formatirat, vendar jih ne gre. Sedaj pa bi rad dobil te podatke ki sem jih izrezal iz 1tb in prilepo na 750gb.

Ali gre iz 1tb dobit izrezane datoteke nazaj isto kot izbrisane in keri program bi bil najboljši?

lp

solatko ::

Lahko poizkusiš z Get data back, vendar ti bo to dobra šola v bodoče, da je potrebno podatke imeti na vsaj dveh različnih pozicijah.

domix ::

ja pa prej ko sem kopiral nazaj na 750gb sem še milsil za vsak slučaj pustit na 1tb, pa sem mislo da bo tak zdaj tam da bo vredu. A zdaj pa 750 ne deluje več oz ne gre na particije ker jih ne odpre in zahteva format katarea ne gre izvest bom probal ja za get data back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

koliko particij priporočate imeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5812297 (7778) carota
»

Kateri trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
213369 (2751) Mitja358
»

RAID 0

Oddelek: Strojna oprema
302417 (1601) zee
»

Bios in 1tb disk

Oddelek: Strojna oprema
172163 (1864) ender
»

Seagate ponuja 750 GB trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
548376 (6371) Matevžk

Več podobnih tem