» »

HP 6720 razstaviti?

HP 6720 razstaviti?

turist1 ::

teden dni nazaj, sem polil pijačo po tipkovnici in bi jo rad odstranil očistil ker se vse lepi...
zgornji del, tam kjer sta gumba za power on in bluetooth sem odstranil, dalje pa ne vem ker ne bi rad česa zlomil...

zadaj sem odsranil 2 vijaka, kjer je narisana tipkovnica, a vseeno ne morem odstranit tipkovnice...

Silvo ::

Silvo

turist1 ::

hvala... a ne gre... sem vse te vijake ki so tu predstavljeni odstranil pa še seeno drži kot pribito... :( tipkovnico ko poskusam dvignit... do te meje da se prične upogibati nato pa neham.... je to 100% hp 6720s (videti je ze,a ne vem zakaj se potem ne odstrani tipkovnica)...

Realman ::

Glede na to da praviš da se vse lepi, je možno da se ti je tipkovnica zlepila z spodnjim delom optične enote in zaradi tega ne moreš dvigniti tipkovnice. To je ena od možnosti, sem imel podoben primer na hpju pred leti, ki je bil polit z kavo, kar nekaj časa nazaj. Navodila za razstavljanje sem šel 3x nazaj prebrat, ker se tipkovnica ni dala dvigniti, potem sem jo že kar malo na silo dol potegnil in ugotovil, da je bila dobesedno zlepljena z ohišjem dvd-rwja.:D
Samo drugače pa čim bolj z občutkom pri razstvljanju.

Pyr0Beast ::

tipkovnica ima še zatiče med F tipkami (F6/F7, nekaj takega) .
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

MIHAc27 ::

Če se ne motim ima še zatiče.. vsaj na sliki je videti tako.

Torej 2 šraufa na spodnji strani si že odstranil.... te zatiči so pa med ESC tipko in F1, naslednji med F4 in F5, F8 in F9 pa 4 gumbe v desno je še en..
Te zatiče samo previdno premakni navzdol in potem bi morala iti tipkovnica ven.

turist1 ::

zaenkrat sem "odnehal" ne upam da ne bi kaj pokvaril :S
imam pa nov problem, a to je že druga tema... bom odprl novo temo, zaradi lažje sledljivosti..

Pyr0Beast ::

URL plz.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

MIHAc27 ::

zatičev ne boš polomil... samo premakni jih navzdol (proti smeri tipke space, ne dol proti prenosniku in plati) premaknejo se vsega 2-3mm ravno toliko da držijo tipkovnico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaslon laptopa se ne prizge

Oddelek: Pomoč in nasveti
283766 (2271) solatko
»

HP uredil težave s pregrevanjem tiskalnikov, izvorni problem ostaja

Oddelek: Novice / Varnost
287584 (6004) techfreak :)
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416471 (13714) _koki_
»

raztaviti notebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
7937 (839) timek
»

Kako dati RAM v laptop (prenosnik)

Oddelek: Strojna oprema
395337 (4198) Pyr0Beast

Več podobnih tem