» »

raztaviti notebook

raztaviti notebook

Sirc ::

Rad bi raztavil notebook pa ga ne znam. S spodnje strani sem odvil vse vijake, ampak kolikor vem se mora najprej odstraniti tipkovnica pa je ne znam.

Hvala za pomoč

neo ::

Vprašanje si zastavil zelo dobro ni kaj, sedi 1!
Lahko bi napisal vsaj za kateri tip notebooka se gre. Drugače pa, pobrskaj malo po internetu, so navodila več ali manj gor.
Neo's

misek ::

Ko bi napisal še model, bi bilo precej lažje pomagati :D. Poišči service manual in poglej napotke.

Nekaj takega: HP Compaq nx7300 and nx7400 Service Manual

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

timek ::

Si bom kar sposodil tole temo. Tudi jaz bi razdrl laptopa. Imam laptopa Gericom Hummerja. Tipkovnica mi je rahlo skočila ven na eni strani in sedaj na internetu ne najdem nobenega service guida.(zgleda da je že tok star laptop da ni nikjer več na netu) Enkrat sem ga še odpiral. In sedaj me zanima ali moram vzeti ven tudi matično ploščo preden lahko pridem do tipkovnice?

Lp, timek

neo ::

No timek, ti si že malo napredoval, celo napisal si ime prenosnika:). No, v prihodnje si zapomnite, da je sveta beseda v računalništvu Part Number izdelka!!! Tak da, v prihodnje bi bilo lepo napisat:ime + part number prenosnika, ime niti ni potrebno, glaven je part number.
Neo's

timek ::

Gericom hummer 2840e. No neo sedaj ko veš polno ime laptopa, mi boš lahko pomagal?

Lp, timek

zcetrt ::

Gericom ima zatiče za tipkovnico. Se jih da z izvijačem malo ukrivit in vzet ven, noter daš pa tako, da pač malo s silo. Če se prav spomnim.
4.

timek ::

Evo tipkovnica je sedaj tako kot mora biti. Tistih zatičev sploh nisem opazil. In seveda bilo je potrebno malo sile da se je tipkovnica zahakljala.

@zcetrt Hvala za pomoč

lp, timek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop in ventilator(vročina)

Oddelek: Pomoč in nasveti
143465 (2083) Neumann
»

Ventilator pri laptopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
71072 (939) residual
»

Kako razširiti namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7913 (851) timek
»

Odpiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
71326 (1326) zk_eu

Več podobnih tem