» »

Blue screeni

Blue screeni

WarLord11 ::

Jaz imam težavo. Vsakič ko igram video igre se mi pojavlajo BLUE SCREENI. Enkrat po 30 min igranja, enkrat pa po 2 urah. Dvakrat se mi je restartu med tem ko se delal na namizju. Računalnik je nov star komaj 14 dni kuplen z strani mimovrste. Že takoj po sestavi je bila menana matična plošča (niso se mogli naložit winsi zaradi Blue screenov). Zdaj me pa zanima kaj bi bilo narobe. Operacijski sistem je biv WINDOWS 7, ampak sem zaradi teh errorov formatirov in naloživ VISTO, ampak blue screeni se še vedno pojavlajo. Driverji so najnovejši dawlodani z proizvajalčenih strani.

Specifikacije računalnika:

Ohišje GMC G-30, brez napajalnika
Matična plošča Asus P5QL PRO, 775
Napajalnik LC Power LC6550GP2 V2.2 550W
Procesor Intel Core2 Quad Q8200 2,33GHz, 775
Trdi disk Samsung Spinpoint F1 HD103UJ, 1TB, 7200rpm, 32MB, SATAII
Grafična kartica PowerColor ATI Radeon HD 4870, 1GB, PCI-E
DVD zapisovalnik NEC AD-7240S
Pomnilnik (RAM) Silicon Power DDR2 2GB 800MHz

 Blue screeni

Blue screeni




Računalnik sem spustiv čez memphistota in ni pokazal nikakoršnih napak s strani rama. Z prime95 sem preveril tudi cpu in ni pokazal nikakoršnih napak.

darkolord ::

Edit, aha, precejkrat se je sesulo v grafičnem driverju... Ti deluje ventilator na grafični?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Preostane ti le še grafična ali pa matična, morda tudi disk. Na strojno napako tudi nakazuje IRQL...
RAM lahko za ziher testiraš še z Memtestom.

st0jko ::

Ndis je nekaj v zvezi z mrežno mislim da.. Probaj updejtat driverje za mrežno.
keks?

WarLord11 ::

Link teh napak: http://www.MegaShare.com/1591920

Ventilator deluje.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Napake na ramu ti lahk ne pokaže,sam uprašanje je kompaktibilnost z Asusom,probaj si sposodit druge rame,mel podobne težave z OCZ rami in Asus plto.

WarLord11 ::

V knjigi kjer je seznam za kontatibilnost jih res ni, sam vsen kako da mi ne meče tok pogosto te blue screne med tem ko ne igram iger.

WarLord11 ::

Sem za foro pustiv včeraj prižgan špil čez noč (za ene 7 ur), in mi ni vn vrglo. Poraba rama je bila okoli 2.7gb od 4 gb. Zgleda, da sam k igram vn meče.

Zgodovina sprememb…

Sale_One0 ::

Probaj si sposodit boljsi napajalnik in sprobat z njim. Tisti LC je zelo na meji zmogljivosti. Se posebej ce je malo slabsa serija.
Si vis pacem, para bellum.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue screen crash - grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
493482 (2685) tiggx
»

Racunalnik Zmrzne

Oddelek: Strojna oprema
141673 (1419) alenlegenda2
»

Pink&Blue screeni med igranjem IGER

Oddelek: Pomoč in nasveti
8678 (636) tristan
»

pokvarjena matična plošča ali phenom II?

Oddelek: Strojna oprema
402998 (1830) tlozej
»

Blue screen...kaj bi lahko bilo narobe? ( servis ni popravil :) )

Oddelek: Pomoč in nasveti
402363 (1907) amigo_no1

Več podobnih tem