» »

Program za nadzor računalnika na daljavo

Program za nadzor računalnika na daljavo

;-) ::

Rad bi program da bi nadziral računalnik na daljavo. Primer:

Doma imam računalnik na katerega naložim nek program (ki mi ga boste predlagali vi) in potem lahko preko interneta iz faksa, vikenda dostopam do podatkov na računalniku v tej meri da lahko povlečem slike, dokumente, mp3-je itd. na prenosnika ki bo na vikendu naprimer.

Najbolje bi bilo da bi se tole dalo delat na drugačen način kot deluje vnc, da nebi rabil premikat miške itd. ker tam se rado zalomi ko je direkten prenos slike in je stvar zelo počasna, sploh če imam na eni strani slabo linijo.

krucymucy ::

Najbolje da si postavis FTP server ...

;-) ::

Najbolje bi blo da bi lahko kar iz mojih dokumentov ven vlekel stvari ker je računalnik od punce pa bo vedno doma mi2 pa boma okol hodla pa bi domov pošiljala slike itd in sem ter tja pošiljala/vlekla stvari. Pa še da bi se dalo kaj "popravit" ker veste kake probleme majo punce ko so same doma z kompom.

WarpedGone ::

Če je dovolj 2GB, priporočam Dropbox
Zbogom in hvala za vse ribe

;-) ::

kaj dovolj 2gb?

bluefish ::

Prostora.

;-) ::

Ne, rabim nekaj takega kot je deloval "Shark" trojanc če je kdo uporabljal kdaj. Samo ne rabim trojanca ali kake take zadeve ampak nekaj za običajno uporabo da lahko kar iz mojih dokumentov povlečem stvari v moj komp.

bluefish ::

Remote Admin morda?

;-) ::

Mislim da je to točno to kar iščem. Bom jutri stestiral in poročam če iščemo naprej ali je ok.

Hvala,lahko noč

5er--> ::

OpenVPN?

imallears ::

TeamViewer

Desty ::

TeamViewer!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Desty ()

Yohan del Sud ::

www.logmein.com

Všeč mi je, ker dela z appla na win in obratno bp. Je pa 3rd party client, zato če si resen paranoik odpade.
www.strancar.com

worxer ::

teamviewer ... najbolši program, z katerim sm se sreču za te stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa TeamView-erju ali zamenjava IDja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9217250 (13406) MrStein
»

TeamViewer neupravičeno prekinja zaradi komercialne uporabe

Oddelek: Programska oprema
232942 (2173) Ales
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315115 (9343) Saul Goodman
»

Remote Desktop

Oddelek: Omrežja in internet
202842 (2239) Yacksy
»

Remote control

Oddelek: Programska oprema
61714 (1568) amigo_no1

Več podobnih tem