» »

Program za download glasbe

Program za download glasbe

xxxgeekxxx ::

Mene zanima, če kdo pozna kak dober program za downloadanje glasbe.
Poznam že limewire in emule(emule mi ne dela), pa me zanima, če je še kak dober program za to.
Naprej hvala. :D
Ke te češ

LuGi ::

itunes >:D

neres ::

Albumhunt:D

Old Spice ::

FrostWire?

hojnikb ::

g2p.org
#brezpodpisa

Mitja358 ::

Vdownloader 1.0. V ta program skopiraš link iz youtuba in ti pesem + video pretvori v mp3 datoteko. Torej kar najdeš na youtubu imaš lahko že na rač.
Jaz sem prej nucal limewire, mp3 rocket in tam pol stvari ni našlo. Pri Vdownlaoderju pa imaš vse kar iščeš.

imallears ::

soulseek ... tut slovenske, pa južne (sm isku sam punk pa rock pa te scene pa laufa)

sprasujem ::

guererro ::

A slučajno kdo ve zakaj mi noben program (limewire, frostwire) ne dobi glasbenih datotek...vse so le kao video datoteke :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

DT232 ::

DC++ http://dcplusplus.sourceforge.net/

Meni osebno najboljši za glasbo....pa še ostalo najde (filme, slike, prog....)

AlenX ::

noben program ni tako dober kot sama spletna stran MrtzcMP3.Najde na tone skladb.LimeWire ne seže niti do kolen ...

Okapi ::

Kako kaj laufa zadnje čase DC++? Zadnje 2-3 leta nisem na tekočem. So kakšni dobri hubi za jugo muziko?

O.

DT232 ::

Okapi je izjavil:

Kako kaj laufa zadnje čase DC++? Zadnje 2-3 leta nisem na tekočem. So kakšni dobri hubi za jugo muziko?

O.


Laufa več kot odlično, hubov je pa tudi več kot dovolj. Se mi še ni zgodilo da česa nebi našel... ;)

bobo55 ::

!!! soulseek !!! ni boljsega, vsaj meni

glaš ::

Jaz sem uporabnik Soulseek-a že vrsto let in se povsem strinjam s predhodnikom. Preprost a izredno učinkovit programček kar se tiče iskanja željene muzike. Dokler bo delal tako kot dosedaj, kljub temu da je včasim malo muhast, drugih podobnih programov niti ne povoham.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glaš ()

bobo55 ::

legenda

Tac20 ::

AlenX je izjavil:

noben program ni tako dober kot sama spletna stran MrtzcMP3.Najde na tone skladb.LimeWire ne seže niti do kolen ...



Kako potem ko najdes komad, kliknes na download, te pošlje povezava na drugo stran kaj pa potem? Nikjer nobenega gumba za DL, al ga pa samo jaz ne vidim

neres ::

Za posamezne pesmi imaš beemp3, čeprav tudi albume dobiš praviloma z googlom ali pa s stranmi ala albumhunt ipd. Brezveze se ukvarjat z nekimi p2p programi, razen če iščeš nekaj specifičnega (recimo FLAC) ali nečesa ne najdeš nikjer drugje.

c00L3r ::

Kako pa ste kaj zadovoljni z shareaza-o?

jedateruk ::

Jaz grem kar na Vuze (torrent klient) in tam v iskalnik vnesem naziv pesmi, pa dobiš. Mimogrede: a ni to spraševanje o downloadu pesmi, ki niso zastonj, neskladno s pravili foruma?

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

jedateruk je izjavil:

Mimogrede: a ni to spraševanje o downloadu pesmi, ki niso zastonj, neskladno s pravili foruma?

Obstajajo tudi pesmi, ki se lahko prosto širijo.

Lahko pa uporabljaš kakšne spletne strani, kjer so lastniki/nalagatelji odgovorni za vsebino in ne poslušalci.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolši program/stran za downloadanje glasbe.

Oddelek: Programska oprema
169523 (9224) Karlos
»

Prenosi glasbe prek P2P na najnižji ravni

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
265359 (4098) antonija
»

RIAA terja zaprtje LimeWira

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
248006 (6378) bluefish
»

Tat identitete prek LimeWire obsojen na tri leta zapora

Oddelek: Novice / Zasebnost
224427 (3103) Bor H
»

MP3 iskalec

Oddelek: Omrežja in internet
212353 (2097) pivmik

Več podobnih tem