» »

PSP Portable

PSP Portable

LukaSLO ::

Zanima me kateri je najnovejši PSP Portable (pa ne mislim PSP GO)?
Zanima me tud kdaj pride PSP GO v Slovenijo in v čem je boljši od predhodnika?

Glede nato, da PSP tud omogoča Wi-fi kakšen je kaj brskalnik in hitrost v zadnji izdaji?

hojnikb ::

Najnovejši PSP je PSP Go, ki je brez UMD pogona.Tazadnji PSP z UMD je pa PSP 3000.
Kar se tiče brskalnika,je v vseh PSPjih isti (Netfront Web browser) in ni kaj prida hiter (prej počasen) in pa tud renderiranje strani mu ne gre preveč od rok.
Zdej najbolša kombinacija je odklenjen psp (ki jih dons skor ne morš več kupit- vsaj novih ne). PSPKvm (java emulator) in Opera Mini 4 ali 5.Z Opero je "browsanje" z pspjom dokaj solidno (bolš ko z stock brskalnikom) sam je še vseen problem hitrost tega brskalnika in pa vnašanje kakršnih koli podatkov, ker psp nima tipkovnice/toucscreena.

Zanima me kateri je najnovejši PSP Portable (pa ne mislim PSP GO)?

PSP Go je najnovejši PSP.


Zanima me tud kdaj pride PSP GO v Slovenijo in v čem je boljši od predhodnika?

Nebi vedu..:|

Sicer pa PSP Go ni kaj prida uporaben pr nas, ker morš vse igre kupit preko spleta in pa seveda še ni odklepa za njega.
#brezpodpisa

LukaSLO ::

aha,kaj pa najnovejši Nintendo DSi. Kakor vem ima vgrajen brskalnik od Opere (Opera Device)? Ker jaz rabim nekaj za igrat in zravn še nekaj solidnega za brskat po spletu...

hojnikb ::

Za NDSi pa nevem.Sodeč po screenshootih zgleda ok, sam verjetn kej pretirano hiter ne more bit, ker je NDSi zelo strojno podhranjen za to in pa ne podpira nobenih pluginov (flash,java .... ),je pa bolš ko na PSPju,ker maš toucscreen tipkovnico in dva ekrana.
#brezpodpisa

mojsterleo ::

psp go v sloveniji uradno ne bo, pa tudi napredka glede na prejsnje modele ni.

glede brskanja je sicer opera browser na dsiju precej spodoben, vendar se rad sesuva, kadar je stran prevec zajetna. za psp ne vem, ne uporabljam. drugace pa mi slici, da bi tebi dobro rabil kak iphone.:D

hojnikb ::

Ja kak iphone al pa touch bi bil ker vredu.
#brezpodpisa

ZaOstali ::

Zanima me kateri je najnovejši PSP Portable (pa ne mislim PSP GO)?
Zanima me tud kdaj pride PSP GO v Slovenijo in v čem je boljši od predhodnika?

Glede nato, da PSP tud omogoča Wi-fi kakšen je kaj brskalnik in hitrost v zadnji izdaji?

Samo da ti razložim kratico PSP, da ne bo v prihodnje ista napaka.
PSP pomeni PlayStation Portable. Zato PSP Portable ne more bit, ker potem bi bilo PlayStation Portable Portable.

antireal ::

Drgač PSP Go prodajajo v mullerju!

mojsterleo ::

Drgač PSP Go prodajajo v mullerju!

opeke pa v merkurju!!

hojnikb ::

Drgač PSP Go prodajajo v mullerju!

opeke pa v merkurju!!

:))
#brezpodpisa

Berserker ::

Rolfol.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP Go in igre

Oddelek: Konzole
112437 (1085) hojnikb
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216076 (4094) hojnikb
»

Sony predstavil PSP Go

Oddelek: Novice / Ostale najave
236307 (3829) Speedline
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211233 (9971) ZaOstali

Več podobnih tem