» »

Težava v adobe illustrator

Težava v adobe illustrator

1231pingo ::

Mam eno uprašanje oz. problem z adobe illustratorjem na začetku mi je vse dobro delalo pred kratkim pa so se pojavile težave in sicer , ko grem v program illustrator in hočem začet delat se mi prikaže roka HAND TOOL ki je v orodni vrstici(na katero koli orodje kliknem) in lahko samo premikam list gor dol levo desno drugega ne morem početi.Tako da sem že 2x uinstaleru Adobe CS3 master collection in ponovno instaleru in mi do izklopa računalnika dela normalno ko pa ga npr. zvečer ugasnem in naslednji dan spet prižgem je spet isto...imam samo Hand Tool na katero koli orodje kliknem.
Ve gdo kaj je narobe?
Ali ima gdo iste težave?
Hvala za odgovore.

Opkow ::

Pa si ze pogledal na Adobovi strani pod support (forums, faq, customers support, knowledgebase,...).
Oz si jih poklical za tech support? Glede na to, da imas Master Collection, ki ni ravno poceni.

JayKay ::

nekajkrat pritisni preslednico in si original kupi.

System ::

Kaj pa govoriš, sej verjetno ima original drugače spoh nevem zakaj bi tu spraševal.

Highlag ::

Hecno, če imam jaz probleme z licenčnim softwerom najprej brskam po strani proizvajalca...
Never trust a computer you can't throw out a window

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

System ::

To imaš sicer prav, ne vemo kak je na stvari to ve samo on tako, da brezveze kaj obsojat,..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe daje zbirko Creative v najem

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
337347 (6270) nekikr
»

Nov računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595956 (4883) IvoJan
»

Photoshop

Oddelek: Programska oprema
252128 (1346) donski
»

[Prehod na Mac-a] Programska oprema

Oddelek: Programska oprema
122623 (1887) opeter
»

Adobe CS3 in inštalacija na Visti

Oddelek: Programska oprema
8937 (799) roli

Več podobnih tem