» »

RAmi in par vprašanj

RAmi in par vprašanj

Jurisnik ::

Serbus

Želim si kupit ta ram, trenutno pa že imam enega 1g, ki deluje na 333mhz... Zanima me ali ima prejšni ram kakšen vpliv na novega oz. ali so vsi rami kompitabilni med sabo in pa prosil bi še za vse informacije kar se tiče v naprej, ko kopujem rame, kateri so dobri itd...

Hvala za pomoč

Blinder ::

Hm ti bi rad dal skupaj ddr1 in ddr3 ram? 8-O Ni šans, da bi to delalo. Niti fizično ne moreš vtaknit ddr3 ram v režo za ddr1.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

krofnik ::

Jap, tole ti nebo delovalo oz. tvoj nakup bi bil brezvezen, ker nebi z njim nič dosegel...
Poglej malo v kišto oz. z ustreznimi programi kake slote maš, potem se pa odloči za nakup !!!

Tone666 ::

Uporabi program EVEREST, no vsaj jaz ga in mi nudi vse informacije ki jih jaz rabim...
Pač potegni enga dol, ni važno katerega, v vseh boš dobil želene informacije, ki jih boš potreboval
LINK

Jurisnik ::

Tale everest ma preveč stvari da bi se znašel not :)

nymeron ::

Hey,
mislm, da je tale tema kr t'prava za problem k ga mam jst. Namrec mam 2 kompleta tegale RAM-a ter maticno plato ASUS P5W Deluxe, OS je pa Windows 7 x64 bit. Problem je v tem, da nikakor ne morem met obeh kompletou notr, ker ce jih mam se mi windowsi sploh ne zazenejo. Ze na zacetku, ku se racunalnik zaganja mi napise da mam 3.2GB RAM-a, poleg tega mi pa pol se bluescreen vrze z errorjem: dumping physical memory. Ce mam pa notr 1 komplet in se eno palcko od druzga kompleta, pol pa mi prepozna 3GB RAM-a in tut Windowsi se zazenejo, vendar pa mi tekom delovanje, tm po cca. 30-50min vrze isti bluescreen. RAM-e mam zagotou prou postavljen, pru komplet na 1-3 in pol druzga na 2-4.

Mislte, da je en RAM zanc al kaj bi lah to blo? Mogoce biose nadgradit al pa kj?

LP, hvala za odgovore!

mtosev ::

OCZ rami in Asus plosce ne nimaja radi. aka so problemi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri RAM-i

Oddelek: Strojna oprema
484218 (1477) Han
»

Vprašanje o dual channel RAMu?

Oddelek: Kaj kupiti
252153 (982) Mitja358
»

Ali lahko zamenjam p4 z novejšim 775 procesorjem na isti matični ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
393838 (3438) Architect
»

Zamenjava grafične kartice na obstoječem sistemu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
394854 (4002) bluefish
»

naj kupim 4GB DDR2 takoj ali se bo se kaj pocenilo?

Oddelek: Kaj kupiti
222061 (1600) Samson

Več podobnih tem