» »

TeamViewer procesi in uporaba

TeamViewer procesi in uporaba

neres ::

Imam nekaj vprašanj za uporabo brezplačne verzije.

Ostane ID za dostop do oddaljenega računalnika vedno isti ali se spreminja?

Kako je s procesi, ki so potrebni za uporabo? Namreč:
1. če resetiram oddaljeni PC se lahko nanj povežem, še pred Windows loginom (teče samo teamviewer_service.exe)
2. če potem zaženem (na oddaljenem PCju) TeamViewer GUI se še vedno lahko povežem (v tem primeru tečeta tako teamviewer_service.exe kot tudi teamviewer.exe)
3. če pa potem izklopim TeamViewer GUI (teamviewer.exe) se pa ne morem povezat, čeprav še vedno teče teamviewer_service.exe. Zakaj??

delfinus ::

ID ostane vedno enak. Vsakic ko na novo startas TeamViewer se zamenja zgolj stiristevilcni password. Tako, da (vsaj mislim) po resetu oddaljenega PCja ne mores vzpostaviti ponovne povezave, ce ti kdo novega passa ne sporoci. Lahko pa, da je se kak trik, to bo pa kdo drug povedal.

lp, d.

misek ::

Password lahko nastaviš sam in ostane enak. Poleg avtomatsko generiranega.

neres ::

Password lahko nastaviš sam in ostane enak.

Aha, super. No, jaz sem itak določil en password ob inštalaciji. Sem mislil da je to pač nujno.


Kar se pa procesov tiče, sem opazil da tokrat po restartu tečeta oba: teamviewer_service.exe in teamviewer.exe (ikona v trayu)... čudno, ker prvič sem bil prepričan da slednjega ni bilo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer vdori

Oddelek: Informacijska varnost
267753 (2200) mat xxl
»

Alternativa TeamView-erju ali zamenjava IDja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9217295 (13451) MrStein
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315146 (9374) Saul Goodman
»

Remote Desktop

Oddelek: Omrežja in internet
202853 (2250) Yacksy

Več podobnih tem