» »

plačila preko western uniona

plačila preko western uniona

tdrago183 ::

Pozdravljeni zanima me če ima kdo kakšne izkušnje z plačevanjem preko omenjene storitve. Vem da ni varmo samo če je kdo že plačeval preko tega, če bi mi lahko povedal kaj vse moram imeti za nakazilo denarja. Pa če ima kdo kakšno potrdilo o opravljenem plačilu se tudi nebi branil da vidim kaj vse je gor napisano ker moram v naslednjih nekaj dneh nakazati nekaj € bratrancu v tujino. Pošljite mi zasebno sporočilo pa vam pošljem mail kam poslati kopijo potrdila da vidim kako izgleda.

Hvala za pomoč

blackbfm ::

Pošiljanje denarja je varno, če veš komu nakazuješ in to. Na slabem glasu je zaradi prevarantov, ki nekoga obrnejo, denar dvignejo in adijo. V glavnem nič posebnega ne rabiš. Na drugi strani oseba dvigne denar z osebno izkaznico ali pa z geslom, ki si ga ti spomneš seveda.

Gandalfar ::

zakaj pa navadnega bank transferja ne naredis?

c3p0 ::

Preko WU je praktično takoj, bančno nakazilo izven kontinenta lahko traja tudi teden ali več, provizija malo manjša.

todman74 ::

Pri nakazilu 45 EUR, so mi "posredniki" pobrali še dodatno skoraj 8 EUR, kar se mi zdi kar veliko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

blackbfm ::

Navadno bančno nakazilo ne bi bilo bistveno cenjše..če sploh. Odvisno kam nakazuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako s stable coinom plačevati za storitve?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81129 (836) pirx
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261110921 (38842) Andro457
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158978 (3058) baxon
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612763 (4363) vilonja
»

Wirecard - virtualna kreditna kartica

Oddelek: Loža
185114 (5019) amigo_no1

Več podobnih tem