» »

Xfire prodaja igre

Xfire prodaja igre

destroyer2k ::

Kot je naslov xfire je začel prodajati igre (zaenkrat majhna izbira). Link do trgovine je ta (tisti ki že imate xfire account s tem se prijavite).

http://eu.xfirestore.com/

To temo sem naredil za tiste kateri imate samo maestro, ker xfire podpira maestro (kar še sam ne morem verjeti).

jizzer ::

BRAVO X-Fire... X-Fire zaenkrat owna steam... manjkalo je samo še to da začne prodajat kar pa ga vzpne v sam vrh ... BRAVo!

Robert_S ::

Ko bo še več šilov gor , bo sploh zakon .

bluefish ::

Samo cene pa niso ravno prepričljive, sploh za online nakup brez ploščka in škatle - Anno 1404 recimo stane ne preveč skromnih 50EUR, pri nas v trgovinah pa je na voljo za manj kot 30EUR.

destroyer2k ::

blueFish

To je že tako znano dolgo časa, ampak včasih so takšne ponudbe pri teh stvareh, da skoraj ne moreš zvrniti (saveda če ti je igra všeč).

Robert_S ::

Mah kakšen maestro .Zdele sem hotu neki ubodt , pa mi teži z nekim " Please enter your card's start date" k ga sploh nimam gor napisanega , pa zadne tri cifre .

ZaOstali ::

BRAVO X-Fire... X-Fire zaenkrat owna steam... manjkalo je samo še to da začne prodajat kar pa ga vzpne v sam vrh ... BRAVo!

Nebi rekel.
Steam ma občasno (ponavadi 1x na mesec) take ponudbe, ki jih nikjer drugje ni.(npr 50% ceneje v nekem omejenem času)

Saj ko se bo XFire prijel, bo to tudi mel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X-Fire

Oddelek: Igre
7769 (683) Bananovec
»

gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
151511 (1274) boogie_xlr
»

Call of duty 4 DRIVER problem !?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141042 (1042) John Abruzzi
»

Zasvojenost z igro World of Warcraft

Oddelek: Loža
384275 (2486) billgates
»

Cod2

Oddelek: Igre
221700 (1272) Kaličopko

Več podobnih tem