» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
41 / 41
»
»»

Loocas ::

http://slo-tech.com/forum/t222419/949

Podal sem YT video relativno novega dokumentarca, ki lepo opisuje, zakaj se pri chemtrailih gre. Raziskave območja nad katerim se izvajajo CM so pokazale fantastična zvišanja koncentracije aluminija (50-100.000%). In takih primerov je seveda en kup kot tudi opis v pliva na okolja, zaradi tega je dokumentarec malo daljši. Vendar... Bluefish zahteva 15 ODSTAVKOV povzetka! Prosim navedek v pravilih, kje to piše.

njegov odgovor:
// ne. Ena ura pa pol video posnetka ni argumentirana debata, ce jo spremlja en stavek. Tak dolg video rabi ene 15 odstavkov povzetka, drugace se je nemogoce pogovarjat o njem.

Takega povzetka pri nobenem opisu YT Slo-tech ni doživel in ga tudi ne bo. Opis videa je popolnoma zadovoljiv za ljudi, ki jih tema zanima, tako da prosim, da se izbris skensla.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Gandalfar ::

To je redna praksa v hoaxer temah. Pritozba zavrnjena.

Gladi ::

Zakaj se je zbrisal moj komentar v tej temi, trollanje nad mano pa ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

Gandalfar ::

Tvoj komentar vsekakor ni bil konstruktiven. Ce imas vsebinske pomisleke nad drugim prispevkom to jasno izrazi in konstruktivno podpri. Recimo s kaksnim linkom.

Gladi ::

Sej njegov tud ne. To je tko kot bi rekel ja sej je možno da je sosedov Božo pedr, jst pa bi mogu konstruktvino utemelit da ni. V prvi vrsti bi mogu on konstruktivno opisat zakaj misli da je.

Gandalfar ::

Pač, vzdrži se osebnih napadov.

Limit-sky ::

https://slo-tech.com/forum/t528903/p365...

bluefish, zadnje opozorilo:
23. člen
Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti. To ne velja za ukrepe zoper uporabnike z oznako Persona non grata.

5. Odgovor na pritožbo je dokončen.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

bluefish ::

Nanašanje na predhodno izbrisan prispevek drugega uporabnika.

Limit-sky ::

bluefish je izjavil:

Nanašanje na predhodno izbrisan prispevek drugega uporabnika.

Hvala. A je težko se držat pravil, ki ste jih sami postavili?
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Jst ::

Jaz sem imel v nastavitvah, da mi prikazuje 500 odgovorov na stran.

Danes, ko sem spremenil podpis, mi je pa javilo napako, da je možno največ 250 odgovorov na stran.

Pritožujem se, ker mi je do sedaj lepo prikazovalo 500 postov, sedaj pa "samo" 250. To (500postov/stran) mi je prišlo prav pri zelo dolgih temah, ki imajo več strani - pri nastavitvi 500postov/stran.

To je pritožba, ker ni bilo nikjer omenjeno, da če grem "prčkat" v nastavitve, da mi bo zje*alo prikaz tem.

Prosim vas, da nazaj omogočite 500 postov/stran...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Bistri007 ::

kuglvinkl je izjavil:

Jebeš last warning. Naziv si si prislužil, kršitev 1. člena. za izjavo, podano tukaj https://slo-tech.com/novice/t529335/p36....

Ni jasno, ali gre za prvi za drugi odstavek.

Prvi odstavek je namreč copy-paste s slovenske Wikipedije - Vera, um in univerza - spomini in refleksije @ Wikipedia

S preklinjanjem, brez opozorila se pod nestrpnim protikrščanskim moderatorjem kuglvinkl na Slo-tech forumu ne sme citirati niti več papeža. Papeževe izjave si zaslužijo izbris? Po njegovem mnenju bi bil do "naziva" persona rudis upravičen tudi papež Bendedikt XVI...

Predlagam, da se kuglvinklu zaradi očitno izražene nestrpnosti do največje verske skupnosti in njenega poglavarja (1. člen pravil S-T) ter grdega in nespodobnega jezika odvzame moderatorske pravice in dodeli ustrezen naziv.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

kuglvinkl ::

Gre za oba odstavka, pri čemer se ne morem odločiti, kateri je bolj odvraten, ali to, da se zardi islama prestreza BB (Jezus Kristus...), ali pa drugi. Oba si pa zaslužita naziv.

Kar se tiče prvega odstavka, torej slavnega citata, je povsem nerelevatno, kdo ga je rekel. Če bi Papež tukaj sodeloval s svojim nickom, bi mu gladko dal naziv (citat ali njegova izjava, non relevant, gre za razpihovanje sovraštva), če bi vedel da himself, bi mu dal PnG, no doubt. Pa vkopu bi mu roza pr0n-chick uporabniški vmesnik.

Žal smo v pritožbenem postopku, tak da ni ne morem reči, da se pogovori s kom, ki te ima res rad (to ni stric, ki ga boš poslušal jutri). Pa bi ti rad rekel.

PS. sem bolj protestantske sorte s srcem, ki bije na levi. Kar rezultira v spoštovanju pridobitev francoske revolucije. Če že moraš komentirat moj svetovno nazorski pogled.

Zgodovina sprememb…

Bistri007 ::

kuglvinkl je izjavil:

Gre za oba odstavka, pri čemer se ne morem odločiti, kateri je bolj odvraten, ali to, da se zardi islama prestreza BB (Jezus Kristus...), ali pa drugi. Oba si pa zaslužita naziv.


OK, v članku ( https://slo-tech.com/novice/t529335#crta ) je zapisano:
Vlada svojo pravico dolžnost prisluškovanja utemeljuje z bombnimi napadi v Mumbaju l'08, ki so bili sproženi s pomočjo mobilnih telefonov.


In kdo je bil za temi napadi? Tu je odgovor:
The Mumbai attacks were planned and directed by Lashkar-e-Taiba militants inside Pakistan, and carried out by ten young armed men trained and sent to Mumbai and directed from inside Pakistan via mobile phones and VoIP.

2008 Mumbai attacks @ Wikipedia


Kdo je Lashkar-e-Taiba in kakšni so cilji te skupine:
LeT has declared Hindus and Jews to be the "enemies of Islam", as well as India and Israel to be the "enemies of Pakistan". In a pamphlet entitled "Why Are We Waging Jihad?" the group defined its agenda as the restoration of Islamic rule over all parts of India and declared India, Israel and the United States as existential enemies of Islam. The LeT believes that violent jihad is the duty of all Muslims and must be waged until eight objectives are met: ending persecution against Muslims, establishing Islam as the dominant way of life in the world, forcing infidels to pay jizya, fighting for the weak and feeble against oppressors, exacting revenge for killed Muslims, punishing enemies for violating oaths and treaties, defending all Muslim states, and recapturing occupied Muslim territory.

Lashkar-e-Taiba @ Wikipedia


To je povsem v skladu z 2. in 3. členom Pravil:
2. člen: Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.
3. člen: V odgovorih je potrebno slediti vsebini postavljene teme ali novice.


Zdaj pa prosim objektivnega moderatorja, da pove, ali je argumentirano trditi:
- da bi brez islama ne obstajali glavni cilji Lashkar-e-Taiba
- da bi brez Lashkar-e-Taiba ne bi bil leta 2008 napaden Judovski center Chabad Lubavitch v Mumbaju in drugi objekti (glede muslimanskega odnosa do Judov: O Muslims, O Abdullah, there is a Jew behind me, come and kill him. - Islam and antisemitism @ Wikipedia )
- brez napadov 2008 ne bi bilo (citiram članek): "Vlada svojo (pravico) dolžnost prisluškovanja utemeljuje z bombnimi napadi v Mumbaju l'08, ki so bili sproženi s pomočjo mobilnih telefonov."
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

galu ::

V dobri veri opozarjam, da bi se tema lahko (ob konstruktivnem moderatorjevem opozorilu), razvila v zanimivo podajanje mnenj v Loži. Seveda je avtor troll, ampak kot vemo, se je tudi gendalu včasih po(ne)srečilo glede svoje teme.

punce in fanti
Tako to gre.

Limit-sky ::

Žiga Dolhar:
https://slo-tech.com/forum/t122225/p365...

23. člen
Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti. To ne velja za ukrepe zoper uporabnike z oznako Persona non grata.

5. Odgovor na pritožbo je dokončen.

Zanima me tudi kako se odgovor "Ne." sklada z pravilom, ki pravi:

2. člen
Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.
Sklicevanje na lastno avtoriteto je nezaželeno.

Vem, da gre za sveto kravo, ampak verjetno so se v šoli premalo pogovarjali o seksu in je to pustilo neželjene posledice v obliki nezmožnosti argumentiranja in bedarijah, ki jih objavlja na forumih...
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Jst ::

Pritožba: zahtevam odgovor na mojo prvo pritožbo!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

St235 ::

popolnoma neumesno brisani posti:
https://slo-tech.com/forum/t529721/p366...
https://slo-tech.com/forum/t529721/p366...

Kljub temu, da je tema pošiljanje prenoska v nigerijo ,je pogovor o temu kako lahko pride do zlorabe na podlagi TRR več kot povezano z zadevo.

Gandalfar ::

Se kle, da ne bo samo v ZS-ju. Nov sistem je pameten, pa zbrise ce je eno od citiranih sporocil bilo zbrisanih. Lahko copy/pastas ven stvari, ki se ne nanasajo na izbirsano sporocilo.

Rias Gremory ::

začasno omeji pošiljanje odgovorov in postavljanje tem

Prosim, da definirate besedo začasno. Za nekatere je začasno 5 ur za nekatere pa nekaj dni. Bi bilo fajn postavit meje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ziga Dolhar ::

Odvisno od presoje okoliščin v vsakem konkretnem primeru.
https://dolhar.si/

kuglvinkl ::

Rias Gremory je izjavil:

začasno omeji pošiljanje odgovorov in postavljanje tem

Prosim, da definirate besedo začasno. Za nekatere je začasno 5 ur za nekatere pa nekaj dni. Bi bilo fajn postavit meje.


Ziga Dolhar je izjavil:

Odvisno od presoje okoliščin v vsakem konkretnem primeru.


I.e. nočeš bit PnG.

Zgodovina sprememb…

JureZvokelj ::

:P

Gandalfar ::

Prodaja novih stvari ni kul. Za komercialno oglasevanje se moras ekstra zmenit.

JureZvokelj ::

ni bila nova stvar.
bo tole zdaj vredu?
:P

Gandalfar ::

Ne. Ce si v prvo ocitno zavajal. To pocnes tudi zdaj. Pojdi prodat kam drugam.

Timurlenk ::

zakaj je žiga dolhar deletal mojo temo o obisku ZDA? :8)
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Zeratul ^^ ::

Od kje meni naziv?
#yolo

Gandalfar ::

Zaradi mnogih offtopic izpadov.

Lion29 ::

https://slo-tech.com/novice/t529669#crta

se lahko pobrise pls offtopic
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

Zakaj spet brišete kakor vam paše?

[izbrisana tema]

https://slo-tech.com/forum/t515659/149

SmeskoSnezak ::

Slušalke in mikrofon

Lahko kdo premakne temo v Kaj kupiti?
@ Pusti soncu v srce... @

Mipe ::

Mavrik, kako veš, da gre tu za piratsko vsebino? Mogoče seedajo linux distribucije?
Sam mal provokativnega vprašanja.

Mavrik ::

Mipe je izjavil:

Mavrik, kako veš, da gre tu za piratsko vsebino? Mogoče seedajo linux distribucije?
Sam mal provokativnega vprašanja.



Morda. Samo v vsakem primeru teme samo z enovrstičnicami o torrentanju raje ne bi imeli tukaj.
The truth is rarely pure and never simple.

Mipe ::

Pošteno.

oemdzi ::

torej da se posluzim pritozb:

zakaj je izbrisan samo moj post? Odgovoril sem primerno njegovemu odgovoru, ker bi bilo tisto kar sem mu predlagal celo mozno narediti, medtem kar je on meni predlagal je pac nemogoce ...

Zeratul ^^ :: danes, 19:58:01
citiraj
predlagaj izbris
#
Daj prvega na 3000 in drugega na 800 in poročaj.


sepravi naj dam minimalno frekvenco na 3000mhz in maksimalno na 800
oemdzi :: danes, 20:11:03
citiraj
#
Daj levo nogo v anus in porocaj.



se link: Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Gandalfar ::

> Zavoljo preglednosti in hitrejšega ukrepanja v pritožbah, prosimo uporabite povezavo na prispevek in ne kopirajte celotnega besedila.

fr4nc ::

Pozdrav,

zanima me kaj je tukaj narobe:
https://slo-tech.com/forum/t200222/p367... ?
Pač zelim, da mi "tip" to razloži/objasni... ne vem no - mogoče pa ima res kako special edition plato za katero še nisem slišal...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

bluefish ::

Izbrisano po pomoti, objavljam nazaj.

Primoz ::

Zavoljo preglednosti in hitrejšega ukrepanja v pritožbah, prosimo uporabite povezavo na prispevek in ne kopirajte celotnega besedila.

36. člen Pravil
1. Vse pritožbe so javne. Podane morajo biti v 7 dneh od ukrepa, izjemoma v enem mesecu.

2. Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali postavljenih v drugih oddelkih ne bomo upoštevali.

3. Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljalec strani.

4. V pritožbenem postopku je intervencija prepovedana (pritožba je stvar uporabnika, ki se pritoži in Slo-Techa. Komentarji vseh ostalih bodo brisani).

5. Odgovor na pritožbo je dokončen.
There can be no real freedom without the freedom to fail.
  • preklical razglas: Primoz ()
««
41 / 41
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlagaj izbris

Oddelek: Slo-Tech
332988 (2231) MrStein

Več podobnih tem