» »

pošiljanje prenosnika v nigerio

pošiljanje prenosnika v nigerio

djforever ::

lp, ena ženska bi rada preko bolhe kupila moj prenosnik, zdaj pa je problem kako to poslati v Nigerijo?

Kako najceneje,dokaj hitro in enostavno preko dhl ali česa?

prosim za nasvete

bluefish ::

Kar s hitro dostavo, pa plačilo po povzetju.

Resno, a ni bilo na forumu in internetu že dovolj tem o tovrstnih prevarah? To, da neka tujka (iz Anglije verjetno) na obskurni Bolhi najde oglas za en naključen prenosnik in ga želi kupiti za nečaka ali drugega družinskega člana v Nigeriji, ne sproži alarmov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

amigo_no1 ::

Naj ti vnaprej plača, potem pošlješ.

mgermo ::

Kar najbolj drago opcijo, sej bo ženska plačala preko western uniona.

kreki ::

Prste stran od nigercev? Resno.
Priklopljen na šštrom.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Naj prek svoje banke nakaže denar na tvoj TRR, ko prejmeš denar pošlješ prek pošte.

Če se takšnemu načinu plačevanja izogiba, prste stran.

Noben resen prodajalec in kupec namreč pri nakupih izven svoje države ne dela drugače. Razen v res redkih primerih.

Yugos ::

djforever je izjavil:

lp, ena ženska bi rada preko bolhe kupila moj prenosnik, zdaj pa je problem kako to poslati v Nigerijo?

Kako najceneje,dokaj hitro in enostavno preko dhl ali česa?

prosim za nasvete



prvo to preberi in potem odločaj!

Nigerian scam @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LenartB ()

Blazz ::

TO JE NATEG. To je že standard na bolhi... dobil v zadnjih letih najmanj 50 takih requestov. Ponavadi vedno za računalnike...

sem se pa enkrat z enim mal pozabaval, ker mi je napisal, naj mu povem koliko stane. Mel sem en prenosnik vreden ene 200 eur, pa sem mu napisal da bi shippanje in prenosnik skupaj stalo 20k eur pa je rekel OK ;) da ga bo kupil....

vglavnem, briši te maile...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

St235 ::

Plačala ti bo pa preko fake čeka ali escrow servica. ČE bi rad bil ob prenosnik in še zajeten kupček €, ti kar izvoli.

king_saso ::

mislim, da je to prevara, daj še malo poguglaj!

Meizu ::

St235 je izjavil:

Plačala ti bo pa preko fake čeka ali escrow servica. ČE bi rad bil ob prenosnik in še zajeten kupček €, ti kar izvoli.


Če pod pogoji plačila zahtevaš nakazilo na TRR boš v vsakem primeru ob vpogledu na tvoj bančni račun videl, če je bil denar res nakazan. V tem primeru potem pošlješ. Prej pa ne :)

draciel ::

Ej, to je nateg. Če si tako želi prenosnik naj ti nakaže prvo denar na TRR in potem ji pošlješ prenosnik.

Prosim ne nasedat ker boš ob denar , ter prenosnik!

Blazz ::

Ljudje, ne dajat TRR podatkov!

amigo_no1 ::

Blazz je izjavil:

Ljudje, ne dajat TRR podatkov!

Ker ?

St235 ::

Blazz je izjavil:

Ljudje, ne dajat TRR podatkov!


LOL, zakaj? ker ti bo kdo kaj nakazal?

Urkee ::

Lahko ti pokvarijo minus... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urkee ()

Daedalus ::

lp, ena ženska bi rada preko bolhe kupila moj prenosnik, zdaj pa je problem kako to poslati v Nigerijo?


Ti si pa nov tu naokoli, ane:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

poweroff ::

S podatkom o tvojem TRR ter tvojim naslovom (oglas, kam ti pošljem, če bo šlo kaj narobe) in rojstnim datumom (FB) ti lahko ukradem kar nekaj denarja.

Ne bom pa razlagal podrobnosti.
sudo poweroff

Utk ::

Do teh podatkov pa res ni težko prit. Od vsakega, ki ima s.p., je to dobit mačji kašelj. Pa tudi od privat ljudi ni strašno težko.

driver_x ::

Pošlji kak star in pokvarjen prenosnik.

Videl sem tudi primere, ko ameriškega vojaka iz Iraka ali Afganistana premeščajo v NATOvo bazo v Sloveniji (!!!) in bi zato nujno rad kupil avto, ki ga nekdo prodaja. Ni mi pa jasno, kako potem to goljufijo izvedejo.

qwea ::

driver_x je izjavil:

Pošlji kak star in pokvarjen prenosnik.

Videl sem tudi primere, ko ameriškega vojaka iz Iraka ali Afganistana premeščajo v NATOvo bazo v Sloveniji (!!!) in bi zato nujno rad kupil avto, ki ga nekdo prodaja. Ni mi pa jasno, kako potem to goljufijo izvedejo.


Kje pa je v Sloveniji kakšna NATO baza?

poweroff ::

Si že kdaj kupoval kaj na kredit (preko trajnika)?
sudo poweroff

TOP ::

To je prav sigurno nateg,če bi kaj spremljal forum bi vedu.Če pa se želiš prepričat pa čist enostavno reči naj ti nakažejo denar in šele potem počlješ,pa boš takoj vedu na čem si.Je pa spet fora da rabiš rezervni TRR.

St235 ::

ja, povsod sem rabil bančno kartico. Prvi obrok plačan preko pos (tako, da rabiš tudi PIN) ostali pa na trajnik.

tx-z ::

Ni mi jasno, zakaj bi z izdajanjem TRRja karkoli zgubil?
tx-z

St235 ::

Matthai je omenil možnost, da ti kdo kaj kupi na tvoj trajnik. Samo moje izkušnje so da to ni možno brez bančne kartice in pina.

Utk ::

No, povejte kje se da na ta način kaj kupit, pa bom z lastnim računom to kupil in šel drugi dan na banko skenslat trajnik, pa še ušesa jim bom navil :)

St235 ::

ne vem, mogoče bo matthai znal kak primer navest. Jaz sem nazadnje na trajnik vzel avtomobilsko zavarovanje in sem moral prvi obrok plačat maestro kartico preko pos terminala, ostalo je šlo pa potem na trajnik.

poweroff ::

Včasih se da tudi brez PIN-a... Pri nakupih do 1000 EUR recimo (bela tehnika). Ne bomo pa o podrobnostih, da ne bo kdo dobil napačnih idej.
sudo poweroff

Tilen ::

St235 je izjavil:

Matthai je omenil možnost, da ti kdo kaj kupi na tvoj trajnik. Samo moje izkušnje so da to ni možno brez bančne kartice in pina.


Probaj recimo aktivirat trajnik za Unicef s študentom pred nakupovalnim centrom. Nobenega pina ne rabiš, boš videl.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gendale ::

reci naj ti nakaže preko western union
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

St235 ::

Zanimivo, to bom pa definitivno še sprobat in potem tudi na banki naredit štalo če, res dovolijo, da nekdo odpre trajnik na moje ime brez bančne kartice.

Good Guy ::

poweroff je izjavil:

Včasih se da tudi brez PIN-a... Pri nakupih do 1000 EUR recimo (bela tehnika). Ne bomo pa o podrobnostih, da ne bo kdo dobil napačnih idej.


yeah right...:)):))

Utk ::

Sej ni problem v trgovcu, če že je tako neumen, problem je v banki. Takšno banko bi jaz zamenjal.

poweroff ::

NO, jaz lahko povem, da sem že sprobal samega sebe ponarediti (se pravi zdrdral sem svoje podatke, nisem pa pokazal nobenega dokumenta). Je delovalo.
sudo poweroff

Blazz ::

poweroff je izjavil:

S podatkom o tvojem TRR ter tvojim naslovom (oglas, kam ti pošljem, če bo šlo kaj narobe) in rojstnim datumom (FB) ti lahko ukradem kar nekaj denarja.

Ne bom pa razlagal podrobnosti.


Well said

driver_x ::

qwea je izjavil:

driver_x je izjavil:

Pošlji kak star in pokvarjen prenosnik.

Videl sem tudi primere, ko ameriškega vojaka iz Iraka ali Afganistana premeščajo v NATOvo bazo v Sloveniji (!!!) in bi zato nujno rad kupil avto, ki ga nekdo prodaja. Ni mi pa jasno, kako potem to goljufijo izvedejo.


Kje pa je v Sloveniji kakšna NATO baza?


Če boš kdaj prodajal avto in se bo zanj zanimal zgoraj omenjeni vojak, ga boš lahko direkt vprašal.

Osprey ::

V bistvu imam drugačno izkušnjo, ko mi banka pred nekaj dnevi ni dovolila odprtja trajnika za avtomobilsko zavarovanje. Mi je uganka, zakaj. Sicer sklepano preko posrednika.

Čeprav po pravici povedano nekako dvomim, da bi nekemu Nigerijcu uspelo odpreti trajnik nekemu Slovencu na njegovi banki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Osprey ()

RejZoR ::

Men je en nigerijec poslal mail da sem kao neki podedoval in da naj ga nemudoma kontaktiram. Ja, sej res, imam ful sorodnikov v nigeriji ja to bo. Lol...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BigWhale ::

Jaz v teh primerih recem, da si zelim njeno sliko s kaksnim napisom cez oprsje. Do zdaj nisem se nic dobil ... :'(

poweroff ::

"I am your relative" ??? :))
sudo poweroff

BigWhale ::

poweroff je izjavil:

"I am your relative" ??? :))


To je zlo daljno sorodstvo. Cist valid! ;>

Architect ::

Ma kaj ljudje še vedno padajo na te nigerijske fore? svašta.

Tear_DR0P ::

BigWhale je izjavil:

Jaz v teh primerih recem, da si zelim njeno sliko s kaksnim napisom cez oprsje. Do zdaj nisem se nic dobil ... :'(

zato pa po netu krožijo fotke golih afričanov v najrazličnejših neverjetnih situacijah. ko gre za dovolj denarja, se ljudje spomnijo in prvega reveža tam okrog prisilijo, da se fotografira tako kot ti zahtevaš - ne tega delat.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gruntfürmich ::

dajte nehte no. to sigurno ni prevara. naj pošlje model prenosnik dol pa naj zasluži kaj. kaj ste tko favšni:D:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Yugos ::

gruntfürmich je izjavil:

dajte nehte no. to sigurno ni prevara. naj pošlje model prenosnik dol pa naj zasluži kaj. kaj ste tko favšni:D:))


nehi trolat!

Apple ::

Jaz grem v Nigerijo, pa ti ga lahko odnesem :D...
LP, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obremenitev TRR-ja s strani amazona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10820661 (9592) bastadu
»

Nkbm poslal Visa Kartico

Oddelek: Loža
407884 (6282) Dimnik
»

Uporaba TRR številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7021168 (18935) BlaY0
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612714 (4314) vilonja
»

Močna pritožba na trgovino Rolan - pazite se ga. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27359581 (32924) slitkx

Več podobnih tem