» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
2 / 41
»»

WarpedGone ::

@;):
Vsi ste ene lažnive pizde, ...

lažnive pizde ne dobijo naziva, mtosev pa zardi slikice pa?

Tema zaklenjena.
Če pristojni menijo, da ukrep ni zadosten, bodo izvedli še dodatne korake.
Zbogom in hvala za vse ribe

KoMar- ::

KoMar- ::

Ob 19:56 prijavljam še enega nepismeneža: vprašanje glede razer deathadder miške

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jest10 ::

OmegaBlue ::

To je nek "dokumentarc" teoretikov zarote, prosto dostopen. Nič narobe z njim.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

KoMar- ::

KoMar- ::

Tole mora bit natega... iPhone 3GS za 200EUR? I think not.:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

d0rK ::

Nerealna cena.


Vsaj tako je bilo omenjeno v temi pod Konzole. Baje je nov 250e.

CaqKa ::

Shark-357 ::

Kolikokrat bo še objavil en in isti oglas????





opeter ::

Ali lahko kdo od moderatorjev malo razdeli, forka ven to temo ven, kjer so:
Zanimiva ponudba hofer
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pšenični ::

Pričakujem da boste ukrepali v zvezi z pisanjem Rovtarja, ker je grdo pisal o Humarju. Mislim da zasluži, da se ga za nekaj časa označi temu primerno, temu kar je pisal. Vse je bilo nato brisano, ampak jaz tega ne morem pozabiti.

KoMar- ::

Zoprnež, ki nič ne pomaga pri problemu: http://slo-tech.com/forum/t385663/p2525...

SmeskoSnezak ::

A se da "kregarijo" okoli DHCP-ja forkat (kot temu pravite, če se ne motim) v novo temo? Klik
@ Pusti soncu v srce... @

OmegaBlue ::

Premikanje samo delov določenih postov ni praktično in v končnem rezultatu posti zgubijo smisel. Sama debata pa je relevantna glede nadgradnje, ki je v teku.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

KoMar- ::

Tole ni Core 2 Duo:

damjan11 ::

The pirate

rdecaluc ::

Tale "mednarodni" spamer/scamer se je najdu
Est modus in rebus. ,typos

Duhec ::

Spoštovana moderatorja Gandalfar in blueFish?

Samo kratko vprašanje. Zakaj sta mi izbrisala vsak po en post v temi BSOD pomoč ! :)
LP, Duhec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

bluefish ::

Drugi post se je nanašal na tvojega prvega kot predmet pritožbe in posledično ne sodi v omenjeno temo. Ravno zato sem ti tudi napisal, da morebitne pritožbe piši sem - lahko narediš tudi copy & paste z dodanim linkom do teme.

Duhec ::

Ok. Sprejmem izbris spodnje vsebine, ker sem falil sobo za pritožbe. Hvala za razlago @blueFish.

Spoštovani moderator Gandalfar!
Izbrisal si mi post, ki je bil za moje pojme čisto dovolj konstruktiven (Odvij in pejd na burek ali še bolj navij, da bo mir), resda pa primerno zapakiran jamranju avtorja te teme, v smislu kaj naj naredim, če sem plezal po lojtri, prišel do vrha in kaj zdaj ? Bomo poklicali gasilce, spodaj postavili bazen, lahko tudi nadaljuje do konca in čez in bo slej ko prej mir ali pa bi avtor enostavno šel rikverc nazaj dol ? Očitno nima niti toliko soli v glavi, da bi naredil slednje, brez splošne panike in kričanju na pomoč.
Se ti ne zdi, da je takih tem malo morje in da je vse manj logičnega razmišljanja in veliko lenobe s strani adsl kobilic-avorjev tem ?


Potem ostaja vprašanje samo za moderatorja Gandalfarja !
Prosim za odgovor. Konstruktiven !

Shark-357 ::




wtf...

KoMar- ::

He came and he spammed: [izbrisana tema]

Vajenc ::

Warpedone mi je neobrazloženo pobrisal odgovor, ki se je nanašal ne zgornji Matthai-jev povst. Sicer nisem napisal nič posebej pomembnega (ravno tako kot vsi ostali ne). Tema je v loži, žalil nisem nobenega, odgovor se je navezoval na neizbrisan povst pred mano ... Torej?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

OmegaBlue ::

Izgleda te je po nesreči zadel ko je brisal večje število odgovorov.

Se opravičujemo in sem ti povrnil post.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Vajenc ::

Hvala
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

black ice ::

C++ Koda za program

Fant že nekaj časa odpira podobne "nedovoljene" teme.
Naj mu že enkrat nekdo lepo prosim razloži pravila.

Hvala.

WarpedGone ::

@Vajenc: sorry
@Omega: hvala
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Kašna čudna moda je to, da se folk registrira in začne spraševat za nasvete o nekih osebnih problemih... http://slo-tech.com/forum/t386669/zacet...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Pšenični ::

Še zmeraj čakam na odgovor na mojo pritožbo z dne 14. 11.2009. Upam na čim hitrejši odgovor.

KoMar- ::

Spet oglaševanje: [izbrisana tema]

Pšenični ::

Še zmeraj čakam na odgovor na mojo pritožbo z dne 14. 11.2009. Upam na čim hitrejši odgovor. Resno.

galu ::

Tako to gre.

KoMar- ::

Nekdo, ki se ne more sprijaznit, da se je Slovenija osamosvojila: TP-link TL-WN422G na Backtrack 4

Edit: Balkan-Tech.com ratujemo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

imagodei ::

Saj je obrazloženo: offtopic je. Tisto je tema o bioterorizmu, ne pa o malih zelenih, sivih ali modrih.
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

Spam (če ni, je pa podforum sfalil vsaj za kilometer).

Kami ::

Oglas P: XBox 360 Elite je po moje objavljen tri krat na dan iz strani istega uporabnika.

Sicer kot kaže, pred tem stari oglas izbriše ampak vseeno je zadeva malo moteča, pa tudi ne vem, če je skladno z pravili ("Prepovedano je ponovno objaviti mali oglas za isto stvar prej kot v 72 urah.").

d0rK ::

Oglas

1. Ni cene
2. Nikjer eksplicintne omembe da gre za ponaredek

rndm2008 ::

danes je bila v Loži tema Jesse Ventura - conspiracy theory. Sedaj je ni več, pa me zanima, če je prišlo do napake ali pa se sedaj take teme že kar briše?
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

Gandalfar ::

Tema je bila zbrisana, ker je bilo notri 5 youtube linkov in nic vec. Se je pa ze potrebno malo boljse potrudit, ce odpres novo temo.

rndm2008 ::

Nisem porabil niti petnajst sekund, da sem našel Matajevo temo o Trstu, kjer uvodni post ni dosti drugačen od omenjenega Venture.
Pa če si vzamem nekaj minut, jih zanesljivo nabijem gor še kak ducat.

Kako pol?
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

Gandalfar ::

Naša napaka, ker nismo Matthai-ja prej izbrisali.

xyd1 ::

oglas

hoče 100EUR + sami si plačate telefon

primer hočem klik

torej 100EUR njemu 1EUR za telefon = 101EUR
v prosti prodaji
cena brez vezave / SIMPL
58,00 EUR



torej je dražji kot telefon v prosti prodaji (tel pri njemu stane 101EUR v prosti prodaji pa 58EUR)

to velja za vse telefone (klik)

torej je ta oglas NATEG telefon dobiš ceneje iz proste prodaje kot pa od njega!

KoMar- ::

OMG: Zvok

WireMess ::

Cenjeno moderatorstvo!


Izrazam veliko cudenje nad izbrisom dveh mojih postov v temi Microsoft in EU morda do dogovora že 15. decembra, prvi, objavljen danes, 5.12.2009 ob 15:10:39, je bil moj odgovor na temo, ki je bil sicer malo offtopic, je pa bil po mojem povsem relevanten, ker je osvetlil Microsoftove prakse se z druge plati. Drugi je bil odgovor na post uporabnika psihoxxx, objavljen danes, 5.12.2009 ob 16:08:02.

Malo za tem so me napadli trolli, moja napaka pa je bila, da sem se odzval na napade ad personam in pubertetniske provokacije. Zato mislim, da ni bilo skode, ce se je od tam naprej vse pobrisalo. Poste je pobrisal uporabnik root987.

Zelel bi si, da moja dva omenjena prispevka ostaneta objavljena, ker potrosnikom pomagata identificirati umazane poslovne prakse v svetu softvera in jih lahko potencialno pred njimi tudi zascitita. Ce jih ne objavite, pa bi bil vesel nekega razumnega pojasnila, cemu ne moreta ostati.

Sicer si bom zacel misliti svoje o neodvisnoti slo-techa in o svobodi govora na tem forumu.


Hvala za razumevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WireMess ()

Primoz ::

Odpri novo temo ... izbrisane vsebine vidiš, tako da copy/paste ne bo povzročal težav.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

WireMess ::

Odpri novo temo ... izbrisane vsebine vidiš, tako da copy/paste ne bo povzročal težav.


Hvala za hiter odgovor!

Nisem imel namena odpirati teme, sicer bi ze v zacetku tako storil. Moja dva prispevka (no, predvsem prvi, drugi je bil le odgovor na otrocje nabijanje) sta bila v kontekstu ze obstojece teme.

Se vedno bi rad izvedel, zakaj sta bila posta izbrisana. Razumem, da moderatorstvo suvereno odloca o objavljanju postov, ampak ce zelite ohraniti kredibilnost, bi lahko tu na tem mestu podali kaksen razlog, cemu sta bila izbrisana.

Hvala.

Primoz ::

Spodaj je moderator napisal, da je pobrisal off topic stvari. Če me res želiš prisiliti, da grem prebrat vseh tistih n sporočil ... ok bom. Ampak če je stvar res tako pomembna, kot sledi iz tvoje pritožbe ... je bistveno enostavneje odpreti novo temo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.
««
2 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlagaj izbris

Oddelek: Slo-Tech
332988 (2231) MrStein

Več podobnih tem