» »

policija na delu!

policija na delu!

LordTado ::

Sredi delovnika intenzivno lovijo kozarce...
Tolko o efektivnosti naših organov...


mtosev ::

pijancki :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

imallears ::

so 10yrs ago ...

LapD ::

To so bli cajti ko je bil Zlatorog še dobr pir, ni čudno da jih je blo tok na mizi :)
web&motion designer

BigSexy ::

Lena natakarca :p
To Infinity And Beyond !

;-) ::

Zdaj ni nič drugače, samo da pijejo žganje iz "kafe šalčk".

amigo_no1 ::

Kr cela gajba bo šla po grlu :D. Pol ti bo pa tak cefizelj dal pihat za vsako malenkost. Banana država itak.

mtosev ::

policisti so supermani na njih psiho-spodbudne substance ne delajo :D lahko Romska vprasate. vceraj je reko da so supermani.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

black ice ::

Ni čudno, da se pritožujejo glede nizkih plač. >:D

LordTado ::

Ja oni ne morjo bit pijani ker so policaji ,tko kot električarja ne more stept štrom ne :)
Pol pa bo ti dal za pihat in bo že ob pogovoru on napihal:) v intrument lol.
Pol pa ni čudno da ti težijo če ti rezervna žarnca dela in morš dokazovat da ti dela...

PROBLEM TEH GREMLINOV V NAŠI DRŽAVI JE SAMO IZOBRAZBA IN NIČ DRUGEGA.
Če bi imeli neko šolo da bi si vsak ustvaril nek karakter pa oliko obnašanja,pol bi blo ok tudi na cestah kot v gostilnah,zdej pa mulc nardi tisto šolo,ki je tako kot osnovna šola in že mu dajo dekl na glavo in je organ ki lahko zajebacva ljudi po cesti,kjer so eni že v vrtcu dosegli 10x več kot bo on v celem življenju.
Pa tudi taki norci nebi bili,pr nas večina policaji,ko so privat, letajo z raznimi štirikolesniki,krosači itd...,in delajo škodo po privatnih gozdovih,travnikih itd...To je samo butalnost oz. neizobraženost tega folka!

Lep primer je bil tisti policaj na Ptuju,ko je umrl med lovljenjem tatu.Bil je moj sošolec iz srednje in sem ga tudi osebno poznal.Fizično je bil glih tolk da je teste nardil,psihično totalni iztrelek nestabilen do konca,inpulziven...In ga je kap ob teku za lopovom.

GAMAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

PaX_MaN ::

Vsi ste ene lažnive pizde, s kronskim mtosevim obtoževanjem, da so 'pijancki', saj je iz slike razvidno, da - nihče ne pije. (ˇ.ˇ)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

AndrejS ::

Osumljence zaslišujejo !

urosh ::

Temu se reče mučenje. Oni pijejo, osumljenci pa morajo zraven gledat. Dosti efektivneje, kot oni kekci v Guantanamu :)

jest10 ::

Ja oni ne morjo bit pijani ker so policaji ,tko kot električarja ne more stept štrom ne :)
Pol pa bo ti dal za pihat in bo že ob pogovoru on napihal:) v intrument lol.
Pol pa ni čudno da ti težijo če ti rezervna žarnca dela in morš dokazovat da ti dela...

PROBLEM TEH GREMLINOV V NAŠI DRŽAVI JE SAMO IZOBRAZBA IN NIČ DRUGEGA.
Če bi imeli neko šolo da bi si vsak ustvaril nek karakter pa oliko obnašanja,pol bi blo ok tudi na cestah kot v gostilnah,zdej pa mulc nardi tisto šolo,ki je tako kot osnovna šola in že mu dajo dekl na glavo in je organ ki lahko zajebacva ljudi po cesti,kjer so eni že v vrtcu dosegli 10x več kot bo on v celem življenju.
Pa tudi taki norci nebi bili,pr nas večina policaji,ko so privat, letajo z raznimi štirikolesniki,krosači itd...,in delajo škodo po privatnih gozdovih,travnikih itd...To je samo butalnost oz. neizobraženost tega folka!

Lep primer je bil tisti policaj na Ptuju,ko je umrl med lovljenjem tatu.Bil je moj sošolec iz srednje in sem ga tudi osebno poznal.Fizično je bil glih tolk da je teste nardil,psihično totalni iztrelek nestabilen do konca,inpulziven...In ga je kap ob teku za lopovom.

GAMAT

Jaz bi rekel, da je izobrazba bolj kot ne tvoja težava...

LordTado ::

jest10 : po pa si na istem nivoju kot policaji!

srečno

jest10 ::

Glede na tvoje pisanje po forumih, sem raje na nivoju policajev, kot na tvojem:D

WarpedGone ::

Vsi ste vljudno vabljeni, da se o temi pogovorite na dostojnem nivoju.
Hvala.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen

Oddelek: Na cesti
498970 (6893) ingeniero
»

Prva nesreča Googlovih avtonomnih avtomobilov s poškodovanci, krivda drugje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6023456 (18435) St235
»

Francosko policijo moti spletna stran, ki objavlja posnetke policijskega nasilja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6511650 (7286) MrStein
»

Britanska vlada razmišlja o blokadi socialnih in mobilnih omrežih v primerih množični

Oddelek: Novice / Zasebnost
3610208 (8990) Zmajc
»

Vprasanje glede prometne policije:D

Oddelek: Loža
273266 (2635) TRIROG

Več podobnih tem