» »

Stranska vrstica na XP

Stranska vrstica na XP

hana22 ::

živjo!!
upam da ta tema še ne obstaja. mam sicer eno vprašanje ki je da bi si želela od Nivee okvirček/programček v stranski vrstici tudi na starem računalniku kjer mam xpje. na novem leptopu kjer mam visto je to mogoče. pa me zanima če je to možno in kako... ma kdo kakšn nasvet kako se to nardi?
hvala za pomoč...

hana

Agent47 ::

Kakšen okvirček/programček bi ti mela? A lahko poveš kaj več da se ne bomo lovili?? :)

LP
I see her cry and I see her frown, I look at the condom and it's all brown...

alessio2 ::

Sumim, da gre za widget.

hana22 ::

ja verjetno gre za widget ..ker tko piše zravn nivea logo :) tko da ja to bi zdej rada prinesla na star računalnik kjer mam xp pa nimam pojma kako :)

hana22 ::

sem mal še pobrskala... tko tole zgleda če pride v pomoč :)

 slika

slika

joze67 ::

Na njihovi strani dokaj jasno piše:

* Pri Windows XP najprej namesti Yahoo Widgets!

Agent47 ::

Aja toooo. :)

Men pa ni blo jasno kašen okvirček :D To sem že vidu, sam mi ne pridejo te dogodki in koledar nič prav ker mam na blackberryju sinhroniziran z googlom.
I see her cry and I see her frown, I look at the condom and it's all brown...

hana22 ::

samo horoskopa pa še vedno nimaš :P

joze67 hvala za pomoč... nisem dobr prebrala napotke na njihovi strani... povsem lahko je bilo potem vse skupaj za nastavit :)

Agent47 ::

samo horoskopa pa še vedno nimaš :P

joze67 hvala za pomoč... nisem dobr prebrala napotke na njihovi strani... povsem lahko je bilo potem vse skupaj za nastavit :)

ok horoskopa pa res nimam :)

Sej niti ne vem kaj sploh loh maš. a uni dogodki k so, so za kej?
I see her cry and I see her frown, I look at the condom and it's all brown...

hana22 ::

včasih mi pridejo kr prov... tkrt ko res nevem kam se nej dam, mal počekiram zadevo na widgetu... pa dobr vreme tut še uporablam k pridm pozn domov ponavad in zato preskočm 24ur pa razne dnevnike kjer majo vreme...


ima kdo morda še kakšen uporaben widget na zalogi? :)

Pametna16 ::

O super nekaj novega prvič slišim za to. Vsi ste navdušeni nad tem. Grem probati si ga naložiti.
Hana22 full lepa slika. To me je najbolj prepričalo da grem v akcijo. Poročam kako je v praksi.
A je to kaj nevarno da mi v moj računalniček kateri nezaželjeni gost pride?

Domina ::

Za tale widget sm pa jz zadnjič dobila povabilo na Facebooku, pa ga mam tm gor, nisem vedla da obstaja tud za namizje. Sam pr tisti varianti na FB vem da ni horoskopa zraven :/ Neki bi sicer rabla met na namizju....a se mi splača tole naložit???

@ pametna16 Kakšen nezaželen gost??? Edini nezaželen gost je lahko napoved slabega vremena. Aja al pa če ti v horoskopu piše kej od kakšenga nezaželenega gosta :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Domina ()

Pametna16 ::

He he... Domina...govorim virusi pa to, če je kaj nevarnosti, da ga s tem fašem

Domina ::

Aja virusi, to je pa druga stvar:) Na FB bi znalo kej zaštekat, kar pa ne bi blo nič novega:)

Pametna16 ::

Sem si naložila. Prav fino je pa še lepo zgleda. Kaj vi največ uporabljate oz. vam pride prav (vreme, dogodki..)?

hana22 ::

zdravo

jst načeloma si pogledam dogodke... horoskopa pa zaenkrat še ni :8)

ps: na XPjih mi sedaj dela... 8-)

Pametna16 ::

Vreme slabo kaže :(((( za naslednje dni

hana22 ::

Ko ste se že malo razpisali, me zanima če ima kdorkoli kakšen uporaben widget še? morda za e-pošto, da jo lahko preberš?

Domina ::

Poglej google desktop, tam je kup enih uporabnih stvari.:) Pa tud neuporabnih :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2469837883 (499) Ales
»

Horoskop...

Oddelek: Loža
272459 (2295) Kaličopko
»

nostradamusove prerokbe - WW III

Oddelek: Loža
359083 (7618) BigWhale
»

Horoskop

Oddelek: Loža
353001 (2361) Tear_DR0P
»

Kako preluknjati procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331932 (1170) Sergio

Več podobnih tem