» »

Mlečni protesti

Mlečni protesti

Mipe ::

Zakaj moram pogledati na tujo stran za novice o teh mlečnih protestih? Zakaj ni o tem novic pri nas v Sloveniji, ki smo v Evropski Uniji, kjer se to dogaja?

http://english.aljazeera.net/news/europ...

Proizvajalci mleka po celi EU protestirajo z izlitjem na milijone litrov mleka. Kar nekaj so ga izlili tudi pred prag sedeža Evropske Komisije v Bruslju.

To je zame zanimiva novica, žalostno pa je, da o tem ne berem nič od evropskih ali slovenskih medijev.

Icematxyz ::

Je bilo na 24ur objavljeno pred kratkim. Takrat so izlili 3 milijone litrov mleka po njivah!

Če pa ni bilo pri poročilih pa verjetno za to da ne bi zraven Mure, Gorenja ... še pridelovalci mleka uprizorili kaj podobnega.

 eko

eko


 eko

eko


 eko

eko


 Mleko

Mleko





Vir:24ur

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Hudi traktorji :)

zee ::

Ravno sem bil v Belgiji, ko se je to dogajalo.

Moje mnenje: hocejo visje odkupne cene in visje kvote? Prav, vendar bodo potem tudi subvencije ustrezno nizje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

borchi ::

moje mnenje: če bi bli resni, bi šli poklat svoje krave. takole razlivanje pa... niti ni vredno novice.
l'jga

Garibaldi ::

Vasekakor nekaj naredijo... pri nas pa rečemo le 300 kosmatih in gremo ven na drag kozarček piva...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

letalski miting Rivolto, nedelja, 4. september Frecce Tricolori

Oddelek: Loža
133786 (2339) iggy
»

Panoramska slika tropske plaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212812 (10016) gzibret
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211554 (10382) urosbe
»

Okvara LCD televizije

Oddelek: Zvok in slika
172861 (2252) beta1
»

Mobilni telefon z optičnim zoomom

Oddelek: Mobilne tehnologije
282238 (1666) V-i-p

Več podobnih tem