» »

Študentski domovi LJ

Študentski domovi LJ

T-Majo ::

Dobil sem, da sem 319 na vrsti za vselitev v študenta. Imam pa 387 točk, po katerih se oceni čas vselitve. Mi lahko nekdo na kratko obrazloži na podlagi slike, kdaj bom dobil študentka. Ker mi res ni nič več jasno.

Torej:
TOČK: 387, 45
NA VRSTI ZA VSELITEV: 319


 1

1

vorantz ::

Ne v bližnji prihodnosti :P
Začni iskat stanovanje.

T-Majo ::

Hvala. Sej vem, ampak ne razumem, 300 jih sprejemejo v prvem delu, js sem 319, verjetno jih tudi nekaj odpove študenta.

Zakaj bi bil potem šele v 3. roku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

šernk ::

lani sem imel dokaj podobno število točk (ravno nekje okoli 380 se mi zdi)...tisto da vselijo 300 jih je bolj BS...pridobival sem od 80-120 mest z vsakim novim seznamom in dobil dom začetek januarja
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

McHusch ::

Zdajle si 319., ampak ko razrešujejo vloge posodabljajo seznam in ves čas polziš navzdol.

T-Majo ::

Ok. Našel sem si stanovanej za pol leta, ki mi dokaj ugaja beri zdavoljen. Mi lahko kakšen študent pove, kako je z relacijo, ki jo bom označil na zemljevidu? Koliko pribljižno traja čas potovanja oz. če je predaleč. Lahko bi našel sicer kaj bljižjega, vendar mi je res všeč to stanovanje. Glede na to, da trola stanje 17EUR/mesec in da je to relacija brez prestopanja ( imam prav ? ), mislim da ni problema?

http://yfrog.com/4qmapljj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

Mavrik ::

Računaj okoli pol ure z enko, v rush hourju več.

Z biciklom pa kakih 20 min.
The truth is rarely pure and never simple.

T-Majo ::

Je kar veliko. Iz Celja sem bil včasih pou ure, ko še ni bilo tuliko radarjev (160km/h-170km/h) do obvoznice.

Govorim o CE center, LJ Šentjakob menda.

Sicer pa imam med 80 km do LJ. Če štejemo občine.

d0rK ::

Bicikl je tole 15 minut. Sploh ne razmisljaj o troli ker bo nabita ko pes. S kolesom je pa samo naravnost po Celovski.

T-Majo ::

Bi se mi morda bolj splačalo vozit? Zjutraj ko je gužva bi porabil recimo eno uro. To bi pa trajalo itak samo pol leta. Sicer pa bom lahko spal tudi kdaj na Topniški pri punci.

Glede na to, da je stanovanje super, bi skoraj rajši potrpel in se malo več vozil =)

Mavrik ::

Če se ti da vsak dan jajcat 80 km, potem gruntat da itak rabiš pol ure da prideš do faksa in potem še gruntat da blizu faksa itak ne morš parkirat brez da bi lepo na veliko plačal... izvoli.
The truth is rarely pure and never simple.

T-Majo ::

Potem se pravilno odločam.

Imel sem na izbirio dober avto/stanovanje. Bolje stanovanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študentski dom VS Privatna soba

Oddelek: Šola
134351 (3603) galu
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12146077 (23809) Marat
»

Študentski domovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6818041 (15519) tattoo
»

Priti v študentski dom LJ - točke za oddaljenost+ni busa???

Oddelek: Šola
355015 (4138) Karaya 52
»

Kateri študentski dom naj izberem?

Oddelek: Šola
487259 (6014) starsplash

Več podobnih tem