» »

Asus n50vn space tipka?

Asus n50vn space tipka?

photofriend ::

Zdravo,
se še komu pojavlja pri omenjenem prenosniku nekako neodzivna space tipka. Nekako mi še najbolje deluje, če pritisnem točno na sredini, čim pa pritisnem kje bolj pri kraju, pa mi velikokrat kar preskoči presledek?


Ima kdo idejo, kaj bi bilo lahko narobe?


hvala
lp

boogie_xlr ::

Sej tipkovnico se da menjat, poglej, če je prenosnik še v garanciji.

AglioAlio ::

da oživim temo.
10 let bil na hp-jih brez nobenih problemov. Vsaj tako bednih kot sedaj z asusom ne.
Imam nov Asus ASUS N750JV-T4119H http://www.pricaraj.si/index.php?option...

Živcira me toda mi space tipka ne deluje pravilno. Veliko krat mi ne zazna space-a. Ne vem ali naj bom zaradi te bedarijenesem na servis in sm 14 dni brez compa ali kaj. Joj sem jezen. Bedarija ki se zgleda vleče že pet, če sklepam da je isto bilo pri photofriendu ki je začel temo.

Kaj mi svetujete? Tukaj tipi sami nekaj podlagajo http://rog.asus.com/forum/showthread.ph... ,
ase mi zdi to za nov, 1500 evrov vreden računalnik nesprejemljivo.

Recimo v tej kraki temi sem moral deset krat se popravit in dodat space...

DOOM_er ::

no jaz sem svojo polil par dni nazaj, sem vprašal na servis za asus in je tipkovnica za k75vj 75€, za tvojega si predstavljam da je še dražje
Robots will steal your job. But that's OK

AglioAlio ::

Ma je v garanciji dve leti, ne pride v poštev da bi sam kaj kupoval. Sem pa tudi prepričan, da ne bo nič boljše z novo tipkovnico. Ker je to napačno dizajnirano kolkr berem, senzor samo na sredini. Še malo me rapizi in bom space spulu ven pa podložil par lepilnih trakov, enega čez drugega, da bo prej prijelo.

Najbolj sem se bal, da mi bo žal ker sem prešaltal iz Hp-jev. Tipkovnica na prejšnjem 5 let starem Elitbooku je kot bi vozil mercedesa, pri asus-u katrco.

lp

Maxl ::

Pri meni na N550JV so podobni problemi. Določene tipke ne primejo normalno, moraš dobesedno desetkrat pritisniti, da prime. Sem že 2 krat zamenjal prenosnik z novim, samo sem sedaj obupal...

AglioAlio ::

ja sej lih to govorim. da lahko zamenjam, ampak bo isto. Mene moti samo space,ker morem dobesedno tolči po space-u. Pomoje bom sam probu optimizirat, ko mi dojadi. Na računu piše da je garancija po komponentah. To pomeni, da če zjebem tipkovnico mi propade garancija samo na tipkovnico?? Ali se motim?

lp

DOOM_er ::

Se pa strinjam tudi glede HP-jev. Sam sem imel HP nx6300 in tipkovnica na njem je naravnost odlična, tudi po parih letih deluje brez problemov in tudi sam občutek je precej boljši kot pri asusu
Robots will steal your job. But that's OK

AglioAlio ::

No naj povem, da mi je dojadilo in sem ob enih ponoči spulu tipko ven, in kot sem prebral v eni temi na netu, podložil milimetersko plast dvostranskega selotejpa, na keterem je na spodji strani proti računalniku še folja da se ne lepi. Spet montiral in space tipka deluje brezhibno. Zgleda, da so neki pozabli al pa naredili pretanke tipke, nevem. Vem pa da se to v tem cenovnem rangu ne bi smelo dogajat. je....

lp

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti tipkovnico iz prenosnika in čiščenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
366724 (1247) solatko
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13826055 (12612) scipascapa
»

Projekt Svinjarija ali Kako sem očistil tipkovnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13720551 (17899) energetik
»

Tipkovnica, pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
121676 (1456) alesp56
»

Katero tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796673 (5333) Jan987

Več podobnih tem