» »

hlajenje

hlajenje

Horhe ::

Zivjo, sam neki bi uprasal glede hlajenja...
mam Tbird 800 pa dvojni cooler od TITANA--tko k Orb sam da je postran pa da ma dva ventilatorja, sam se mi zdi da za en kurc hladi, moja temp proc je tm do 43 stopinj, pa bi uprasu ce je to normalno.?
zdej ce bi pa oc ...bi se mi pa ful segrel , najbrz :)...
a ma kdo kaksne podobne probleme?..

pramarko ::

Temperature so po moje neproblematicne vsaj do 50C. Moj D600 (z orbom) se je iz konstantnih 37C po navitju @950 zacel segrevati na konstantnih 42C. Po moje ga lohk lepo navijes, sam edj po korakih pa MBM mej stalno zalaufan.

pramarko ::

Ne vem, zakaj nimam opcije popravi... zato dodajam.
Moj brat isto laufa T800 (nenavitega) z orbom gor in kolikor se spomnim ima 41C.
P.S.: Slovarcek - MBM pomeni Motherboad Monitor (koristen programcek za prvih nekaj dni OCjanja, trenutno verzije 4)

PeTe13 ::

Tisti hladilnik od Titana je čist zanič>:D
Capitalism stole my virginity!

Horhe ::

hmmm a mi kej priporocas ?..prej sm meu athlon 700 na slot-u
pa golden orb, pa je kul hladil, zdej je pa en kurc, nebi pa kr tko su kupovat kulerje okol. mas kaksno idejo ?

ChiefThunder ::

Nabav si krom orba. Jaz sem mel durona 650 navitega na 850, na voltaži 1.8, pa se je greu tja do 47 stopinj (krom orb),je pa res, da so tb dost bolj požrešni od duronov.

msmiha ::

Bodi srečen, da maš tako nisko temparaturo. Jas mam Crom orba (se pravi tistega z enim ventilatorjem).Pa Durona 800, ki se greja na 47 stopinj;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kuntek ::

Moj Duronček 800@900 na 1.75V se greje od 42 do 45 stopinj. Gor mam CromOrba (mislim, da je Titan) pa eno kurčevo termalno pasto (v bistvu neko silikonsko). vendar sploh nimam nobenih problemov. 3DMark sem laufal skoraj celi dan, pa se ni nič zgodilo.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411836 (1336) abcde7
»

zakaj se mi proc tako greje

Oddelek: Pomoč in nasveti
191249 (999) Pizzicato
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301883 (1504) S-T-M
»

TT G-orb... se je razgradil :)

Oddelek: Strojna oprema
181820 (1556) msmiha
»

Temperatura sistema?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201512 (1280) alien-w

Več podobnih tem