» »

Termalna pasta

Termalna pasta

Pretorijanec ::

Kaksna je najbolsa termalna pasta. Ne mislm al silikonska al srebrna. Mam namrec silikonsko in me zanima kaksna je bolsa. Bol suha al bol tekoca. K mam dve polpa ne vem kero bi uporabu. Pa ne da se mi testirat.

ChiefThunder ::

Sej če so obe silikonske, pol nima veze, sam uporab uno k lažji naneseš. Pa tu če bi bla razlika, bi bila zanemarljivo majhna.

alien-w ::

po moje je bols taka, k je mal bl suha (sam ne preveč), ker une ta tekoče rade stran stečejo, kar pa spet ni ql. Razlike pa vseeno ne bo za kaj več kot 0,5°C, kar pa itak ni nix. Uporabi manj tekočo, vsaj ne bos imel svinjarije spodi.:8)

Caboose ::

ja daj najprej tist tekočo...pa poglej kakšno temp. imaš .. če ti pa nebo všeč (temp.) pa poskusi z ono manj tekočo.:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

msmiha ::

Ker si tudi spraševal katera je boljša, ali tista na osnovi silikona ali tista na osnovi srebra. Boljša je vsekakor tista na osnovi srebra. Najboljša bi pa bla tista na osnvi zlata:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

srebrna je boljša, ker bolje prevaja toploto

Pretorijanec ::

A sta si vidva (hrgec in msmiha) prebrala post? NISEM sprasvau kera je bolsa! Jasno, da vem, da je srebrna bolsa! Dej, predn odgovorita, si preberta post!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalne paste....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262139 (1586) JanezC
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613554 (8549) Glicerin
»

SLK 800 Killer project started :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
907399 (4963) Keyser Soze
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492421 (1444) Markoff
»

kater cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201350 (914) OZZY

Več podobnih tem