» »

Temperatura sistema?

Temperatura sistema?

Nightmage ::

A mi lahko kdo pove ce je to uredu temp. za moj sistem.

Ok, imam Durona 800, ki deluje na 1.2Ghz, z super orbom + vent v ohisju + system exhaust blower.

Temperatura je sledeca: sistem 34 stopinj celzija, procesor pa 42 - 43 stopinj celzija. A ni to mal prevec za procesor? ;)

-------Eppur si muove!-------

TESKAn ::

Navit za 400 mhz, plus je AMD - jev, k majo že tko ponavadi ene 35°C, ni nč narobe.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ChiefThunder ::

Temperatura mojega procesorja pa je 44-45 stopinj, in sicer duron 650@850. A je to velik?8-O

Samson ::

Previdno fantje, kajti procesorji zdrzijo celo kja do 70 celzija in vec, pa se stabilno delajo...:)
Sicer ce je to v praznem teku, potem ni blem, kajti v praznem teku dodatno ohlajajo kaksni programcki kot je Rain in podobno. Problemi se pojavijo (samo z stabilnostjo sistema-se rusijo OS-i) pri 75 in vec stopinj celzija....Samo zato, da prisparamo nadaljne sprasevanje: Imam C2 633 na 1 GHz pri 2.2 V napajanja in Titan Majesty hladilnik. Temperatura z Rain v "LERU" je cca 34 stopinj, medtem ko je med kaksnim zelo zahtevnim procesom (like a Seti ali System Stress) celo do 69 stopinj celzija. Sedaj pa mal primerjaj s svojim sistemom.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

XCT ::

Jaz ti niti ne verjamem, da si ga navil na 1,2 Ghz.
Imam isti procesor, pa ga nisem mogel spravit čez 1Ghz.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Samson ::

Ce malo bolj pogledas, je na 1GHz pri 2.2 V...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

alien-w ::

temp ni previsoka. Mojmu frendu dela duron 650@9xx pri temp do 60°C, pa ni nc narobe, Zdej nam ga je ratal mal shladit, tko da ma zdej pod 50°C se mi zdi. Pri temp nad 60°C pa ga rajs ne vec kot kake dve ure laufat, ker mu lahko skoduje.

NiggerBob ::

Duron 800@1.2 Ghz?????? Pa to je ja svetovni rekord v OC :D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

ChiefThunder ::

1200mhz- ne vem, men se zdi, da je mal preveč, predvsem zaradi hlajenja, ki je samo super orb. Je pa mogoče.
:|

twosocks ::

Zanimivo ...jest mam C600@900 pa mam konstantno 29-max 33, tut ob setiju, NFS ali stabilty test.

alien-w ::

seti ne obremeni proca 100%, tko da to ne more bit nek test stablinosti. Ce hocte ugotovit, kolk je res MAX temp vasega proca, potem si DLjejte CPU STABILITY TEST, in ga dejte na "CPU warming only", kjer sele pride do izraza SKORAJ 100% raba proca (da ni 100% je zato, ker ne podpira VSEH "naprednih" funkcij, kot je npr. sse)

ChiefThunder ::

Ej alien-w, kolk cajta pa je treba stability test laufat, da pride procesor do svoje enakomerne temperaturne meje?

Caboose ::

Ej mam P3 650@650 temperaturo pa okoli 30 pri delu! Drgač pa okoli 20. Čemu takšne velike temp. razlike?
Če bi ga navil če bi ga navil ( kar še vedno ne znam (ja ja mamaplata) ) bi pa tak zavrel... :\8-O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

alien-w ::

ChiefThunder: ja da nerediš certifikat moraš se mi zdi da 24ur, kar je pa zame odločno preveč. Pri meni (c466@581) se je temp nehala spreminjati po 10 minutah obratovanja na "CPU warming only".

ChiefThunder ::

Tenx!

Rott-von-weiler ::

jaz mam p3 600mhz pa nimam navitega niti malo pa včasih pr kakšnem rendanju doseže temperaturo 80 stopinj pa vse dela normalno brez nekih blue orbov drugače pri normalni obremenitvi pa tam 25 do 35 stopinj:D

Shadowman-x ::

Trenutno je v svetovnem merilu uspeh, naviti durona na 1150 MHz popolnoma stabilno, tako da si novi svetovni rekorder in še to samo z orbom.
Pošlji WCPUID sliko, da vidimo novi rekord, pa še kakšen benchmark poleg. Seveda ti bodo z veseljem objavili vse skupaj na vseh OC web straneh.
Ali pa je vse skupaj samo iskanje pozornosti???

MRB0rYS ::

Zgleda da se ta tip sam hvali, al je pa sam sebe prepričal da ga je navil na tolk
b0rys

alien-w ::

rottweiler: 80°C je skoraj nemogoče! Tega ta proc ne bi zdržal, ker povprečno proci zdržijo do 70°C, vec pa ne. Je pa ze cez 55°C za ta proc skoraj nemogoče, saj je zadeva 0,18 mikronska pa se nc ni navita, kar pomeni voltazo 1,6 rajt?! To fizično ni mogoce.

romci ::

Um...mojemu frendu je serviser pozabil dat dol zascitno plast z s ChromeOrba. Ko je prisel domov, je prizgal comp in sel u bios gledat temperaturo. Po nekak pol minute mu je prsla na 90 stopinj (brez kakrsnekol obremenitve). No in na servisu so mel ta comp vsaj tok cajta prizgan, da so instaliral winse, ce ne celo dlje. Proc je pa Thunderbird 700. Explain that :)
-- not all those who wander are lost...

alien-w ::

90°C?????!?!?!?! WOW!?!8-O I can't explain that, pa se OCjan ni biu nc?! Matr ej, to spet skor ni mozno!
OK, sej tista plast na chrom orbu je pac bedna, sam da bi bla pa tolk bedna. Mi smo enmu modelu tut to zadevo dol zbrisal, pa je bla razlika za manj kot 10°C, kolk je pa pr temu tvojmu frendu romci?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor imate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087925 (5326) GamingFish
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382951 (1723) rejven
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301875 (1496) S-T-M
»

Duron temparatura (drugič)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141654 (1505) ||_^_||
»

Koliko casa imate povprecno przgan OC kalk?

Oddelek: Navijanje
191346 (1134) birdy

Več podobnih tem