» »

PROGRAMSKA OPREMA

PROGRAMSKA OPREMA

MaD_Mavr0 ::

Zanima me v čem delate Vi internetne strani ??

>>Predvsem bi rad vrsto različnih orodij, ki bi delavcu pomagale od čiste ideje do rezultata....

Na pajgu ne raim Sql in Php; :8)

whatson ::

Navadil sem se delati z 1st Page 2000, ki se je izkazal za zelo dobro orodje.

Seveda, če si začetnik glede delanja strani ti raje priporočam Macromediin Dreamweaver.

Loki ::

Sicer sem sele zacetnik, tko da delam strani le za ucenje - in ne za objavo.
Drgac pa uporabljam MS Visual InterDev.
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

Hm, jaz uporabljam Notepad. Sem dal skozi nekaj WYSIWYG urejevalnikov pa nobeden ni bil to kar sem iskal. Pred leti so ble razmere malo drugacne in je bla optimizacija bolj potemembna kot danes... Zdaj ko pa sem navajen na Notepad pa bi me vec "stalo" ucenje prorgamov, kot pa rocno pisanje...
Drugace pa je Dreamwaver zelo dober. Predvsem koda ki jo generira je brez balasta, ki ga drugi dodajo...

Koci ::

maš cel kup programov, kater je boljši pa je stvar okusa vsakega posebej

McAjvar ::

Menda je Dreamweaver res ena boljsih zadev, kot je ze rekel andrej. Ker kaki Frontpejđ al pa Kompouzer masta kake finte, tipicne oz. prilagojene prav za IE oz. Netscape.
Sicer pa tud jest kracam na roke. Uporabljam en lusten programcic, HomeSite, ce rabis, mi pisi, ker je celo mozno, da mam doma nekje spravljeno se freeware verzijo, to je bla 1.2, preden je tip prodal vse skupi firmi allaire. Kar je lustno, je izjemno prirocno Extended replace orodje, barvno kodiranje besedila, hitro vstavljanje tagov, hiter zacetek pisanja, ..... Skratka, ma veliko funkcij, se pa hitro naucis. In za zacetek lahko komot uporabljas kot cisto navaden text-editor.
Druga prirocna stvar pa je recimo TextPad. Go get it. Tud podpira color coding, ma neki prirocnih funkcij, je hiter, ... Ampak pri uporabi mal kombiniram oba programa. TextPad trial verzija je polno funkcionalna, samo splash screen se ti na zacetku namala in ostane par sekund in pa vsake kvatre ti po sejvanju prijavi, da mas trial verzijo. No big deal.
D ćojs, maj frent, is jorz.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezplačni program za izdelavo spletne strani

Oddelek: Programska oprema
4620851 (8557) m!cho
»

Bližnice v OS WIN za editiranje text file

Oddelek: Pomoč in nasveti
5954 (849) perobiker
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281691 (1262) MihaFirst
»

Kateri program za HTML programiranje oz. delanje HTML strani

Oddelek: Izdelava spletišč
183470 (3266) CaqKa
»

več vprašanj.....

Oddelek: Izdelava spletišč
351672 (1360) cahahopie

Več podobnih tem